Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτη ηταν η απαντηση της στην ερωτηση "πως σε λενε κοπελα μου?" και με κοιταξε πονηρα για να δει την αντιδραση μου. Παγος εγω. Δεν τη ρώτησα τιποτα αλλο. Δεν μ ενδιεφερε εξάλλου, κοντρα στα διλήμματα των ημερων.
Ψιλη, αδυνατη, πανυψηλα μοντελισια ποδια, μικρο καλοσχηματισμενο στηθος, και πολυ ομορφο κωλαρακι. Πρόσωπο μαλλον αδιαφορο. Ξανθα μαλια, πιασμένα πισω. Ευδιαθετη και ομιλητικη.
Φωτογραφιες της μπορείτε φυσικα να βρειτε εύκολα.
Βγηκε στο σαλονι εντελως γυμνουλι, και με χαριτωμενο υφος ζητησε συγνωμη για την αμφίεση.

Ετσι κι αλλιώς θα περνούσα για την εμπειρια, χωρις να περιμενω πολλα. Τα πραγματα εξελιχθηκαν λιγο καλυτερα.
Ηρθε στο δωματιο μες στην τρελη χαρα! Χωθηκε στην αγκαλια μου κι αρχισαμε μια συμβατικη αλλα αληθοφανη ανταλλαγη φιλοφρονησεων. Το εντελώς αβολο κρεβάτι με τα σιδερα αποδειχθηκε μικρο για να φιλοξενησει την κορμαρα της.

Καταμαυρο εδω στην τσατσα που οταν εκανα να μπω στο μεσαιο αγενως μου ειπε οτι αυτο ειναι μονο για προγράμματα....Κυρα τσατσα, αυτο το τζακουζι εγω το εχω αγορασει, πολύ πριν εσυ εμφανιστεις στη γειτονια. Δεν θα ειμαι τοσο ευγενικος την επομενη φορα...

Το θεμα μας ομως ειναι η Αλικη. Παρα το αβολο του κρεβατιού, βρηκαμε τροπο να παιξουμε. Το κορμι της τρυφερο, απαλο κωλαρακι που γρηγορα μπιμπικιασε. Ωραια, ευαίσθητη ρογα που μου ζητησε η ιδια να παιξω κι αλλο.
Η πιπα της καλη, με σωστη πιεση και ρυθμο. Στο τελος υπήρξαν και λιγες αποπειρες για deep. Αλλάξαμε τέσσερις στασεις, πραγμα που δεν συνηθίζω, οπου σ ολες η συμμετοχή της ηταν ικανοποιητικη.

Αυτο που δεν ηταν επιθυμητό απο μενα, ηταν η ακατασχετη προσποιηση της, οτι παιζουμε σε τσοντα.
Για αλλους βεβαια ειναι το ζητούμενο.
Εγω θα προτιμουσα περισσοτερο ερασιτεχνικό αισθησιασμο.

Συνολικα, της αρεσει αυτο που κανει, δεν κανει σε καμια περιπτωση αγγαρεια.
Τωρα το στυλ, ειναι προσωπικό γουστο του καθενος.
Δεν εχω να της προσαψω ομως κατι, και πιθανον να ξαναπηγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 big_boy

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού