Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ένα υπέροχο Σαββατόβραδο με τους φίλτατους bk1981, cheyenne και mpouzoklidos έτεινε να φτάσει στο τέλος του με μια τιτανοτεράστια τσάρκα να έχει προηγηθεί και τα βήματά μας τα ξημερώματα μας οδήγησαν και στο παρόν στούντιο. Χαμόγελο δημιουργήθηκε στα χείλη μου όταν άκουσα την ευγενική υπηρεσία να ανακοινώνει ότι εργαζόμενο κορίτσι είναι η Δάφνη. Μεσαίου αναστήματος, μιλφ, ξανθά μαλλιά, λίγο "σπασμένο" πρόσωπο αλλά κατάλληλο για γούστα, ενισχυμένο στήθος με καλή δουλειά και ωραίο, αδύνατο και σφιχτό κορμί με ωραία περιφέρεια και πόδια...Πάει πολύς καιρός από τότε που την είχα πρωτοδοκιμάσει και ήθελα να θυμηθώ....γιατί ξεχνάω τελευταία.... Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Καταβολή 2 πορτοκαλί χαρτονομισμάτων για φουλ πρόγραμμα και είσοδος στο υπερπολυτελές δωμάτιο με όλα τα κομφόρ...Μπανάκι και μικρή αναμονή...

Η είσοδος της Δάφνης, παρά το περασμένο της ώρας έγινε μέσα στην ενέργεια και στην καλή διάθεση...Λίγη συζητησούλα και φάνηκε ότι είχε διάθεση για παιχνίδια. Αφού κάτσαμε αντικρυστά τη βοήθησα να αποχωριστεί τα εσώρουχά της και με πολλά φιλιά, γλειψίματα και απαλές δαγκωνιές δεν άφησα κανένα μέρος του κορμιού της απεριποίητο. Ιδιαίτερη φροντίδα στο στήθος της, στην κοιλιά της μέχρι να φτάσω στο περιποιημένο, φρεσκοξυρισμένο αιδοίο της. Για πολλή ώρα ασχολήθηκα με την ευαίσθητη περιοχή της, καθώς διαθέτει από τα πιο όμορφα αιδοία που έχω συναντήσει, με παχιά χείλη και άμεσα ανταποκρίσιμη κλειτορίδα. Η ανταπόκρισή της στην περιποίησή μου, πολύ θετική, με αναστεναγμούς στη σωστή ένταση, με ωραίο συγχρονισμό και παράλληλα να με χαιδεύει. Κάποια στιγμή με τα πόδια της, μου έβγαλε το μποξεράκι και γυρνώντας, επιδόθηκε και εκείνη στην περιποίησή του μορίου μου με προφυλακτικό αλλά και των @@. Υψηλής τεχνικής στοματικό, με καλό ρυθμό, αισθησιασμό και ηρεμία...πραγματικά το απολάμβανα...

Ξεκίνημα με cowgirl σε αργούς ρυθμούς, με εκείνη να έχει "κολλήσει" πάνω μου και πότε να δίνει εκεί το ρυθμό και πότε εγώ...Μετατράπηκε στην πορεία σε στάση του λωτού, με πολλή ένταση και πάθος που με ξάφνιασε και εμένα τον ίδιο... Αλλαγή σε ιεραποστολικό, κλασσικά στην αρχή με αργό ρυθμό και νιώθωντας την ανταπόκρισή της Δάφνης πολύ δυνατά μέχρι που ανεβάσαμε ρυθμό με τα πόδια της ενωμένα μπροστά μου για εντονότερους ρυθμούς και ενασχόληση με τα όμορφα κόκκινα νυχάκια της κάτι που το επεδίωξε και η ίδια... . Γύρισμα στα 4 για να έχω την ευκαιρία να θαυμάσω το όμορφο κωλαράκι της. Άριστο στήσιμο εκ μέρους της, με ελαφρύ σπάσιμο της μέσης και συνεχίσαμε έτσι για τα υπόλοιπα λεπτά με καλή ένταση μέχρι που ξαναγυρίσαμε ανάσκελα και πλαγιαστά με το ένα της πόδι κάτω από τα @@ μου και το άλλο στον αέρα...Σε αυτή τη στάση μην έχοντας και άλλες αντοχές από την ηδονή και την ευχαρίστηση τελείωσα λυτρωτικά και απόλυτα ευχαριστημένος....Μετά το πέρας της πράξης, δε βιάστηκε να φύγει, μιλήσαμε λίγο ακόμα και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το κοντινό μέλλον...

Η Δάφνη είναι μια κοπέλα που σέβεται τον πελάτη και παρτενέρ της, ξέρει και καταλαβαίνει τι ζητάει ο καθένας και εκείνη προσπαθεί για το καλύτερο κάθε φορά. Σίγουρα ταίριαξε και η χημεία μου μαζί της αλλά θεωρώ ότι αυτό είναι και αποτέλεσμα της εμπειρίας της. Μου προσέφερε μια απόλυτα gfe συνάντηση, όπως την είχα ανάγκη, κινηθήκαμε μέσα στα πλαίσια που είχα στο μυαλό μου αλλά και εκείνη με τη σειρά της φρόντισε να με οδηγήσει και εκεί που ήθελε και εκείνη για να περάσει και αυτή καλά, όσο γίνεται βέβαια αυτό...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Δάφνη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2014
Χμμμ;Χμμμ; Με την συγκεκριμένη μας τα χάλασες λιγάκι... -1 από εμένα γιατί όχι μόνο είναι μια μέτρια εμφανισιακά κοπέλα (προσωπική άποψη) αλλά αν η Δάφνη αγγίζει την τελειότα, τότε η Λάουρα και η Λίντα τι θα πρέπει να αγγίξουν;;; Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
24 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε συναγωνιστή ο τίτλος έχει να κάνει αποκλειστικά με το feeling που μου "πέρασε" η συγκεκριμένη κοπέλα, με την ενέργειά της και το πόσο συγχρονιστήκαμε με αποτέλεσμα όλα να είναι όπως ήθελα χωρίς κάτι να με χαλάσει...γούστα είναι αυτά, απόψεις ο καθένας έχει διαφορετικές...περί ορέξεως πάντα...Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2