Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινάω λοιπόν με το μηχανάκι για Μπουζιάνη, σε πέντε είμαι εκεί παρκάρω στο πεζοδρόμιο της Βουλιαγμένης και χτυπάω. Μου ανοίγει ο κύριος της υποδοχής λέγοντας οτι είναι η Λίντα. Χωρίς δεύτερη κουβέντα μπαίνω στο δωμάτιο με τα αξεσουάρ άλλα επειδή ήταν η πρώτη φορά με την θεά, παίρνω το απλό πρόγραμμα στο πενηντάρικο, οπότε εκάνα απλά χάζι στην βιτρίνα που είχε όλα τα κομφόρ ενώ έβγαζα τα ρούχα μου.

Το δωμάτιο τέλειο μεγάλο, με πετσέτες για σώμα και πρόσωπο, ενώ δεν έλειπαν οι παντόφλες μέσα σε θήκη. Λίγο ο φωτισμός ήταν χαμηλός αλλά το συγκεκριμένο επειδή είναι για πιο kinky καταστάσεις, ίσως προσθέτει ένα τόνο μυστηρίου για ότι γίνεται εκεί μέσα. Η τηλεόραση επίσης έπαιζε τσόντα, που απο ότι διάβασα απο άλλους και είχα διαπιστώσει και εγώ στο studio αυτό, δεν είχε τέτοιου είδους ντοκυμαντέρ.

Καθώς έχω τελειώσει το φρεσκάρισμά μου, ακούω χτύπημα στην πόρτα, γιατί είχε χαλάσει η γλώσσα και δεν έκλεινε είχα κλειδώσει ανοίγω και την βλέπω μπροστά μου εκεί στο ημίφως να περνάει και να με χαιρετάει με ένα φιλί στο μάγουλο ενώ αφήνει την πετσέτα και μένει με το μαύρο στριγκάκι μόνο.

Είχα τρελό άγχος λόγω πρώτης φοράς με την Λίντα και της το είπα, ενώ απαντάει πως το πρώι την πιάνουν τα ρομαντικά της και θα είναι ήρεμη ενώ δεν το συνηθίζει. Αρχίζουμε το παιχνίδι στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη και τα χουφτώματα εκατέρωθεν, το ύφος της περί το 1.80 με τακούνι και το στήθος τριάρι με αρκετά μαλάκη αίσθηση, ενω οι ρόγες ροζ και μεγάλες να τις φας σαν σταφίδα. Τα οπίσθια της σφιχτά και μεγάλα σε Βραζιλιάνικο στύλ, για να αρχίσουμε τα ποδοσφαιρικά μας λίγο. Λόγω του παραπάνω, ακομά ήμουν μελάτος με ξαπλώνει και ξεκινάει τέλεια προκαταρκτικά με αισθησιακό γλύψιμο σε αυτιά λαιμό στήθος λεγόντας και έξυπνες ατάκες για να χαλαρώσω και άλλο, ενω περνάει τέλεια το λάστιχο, συνεχίζει παιχνίδια στα μπαλάκια και αρχίζει αργό στοματικό μέχρι το επιθυμητό αποτέλεσμα, ενώ εγώ παράλληλα την είχα κάνει μούσκεμα παίζοντας με την κλειτορίδα της. Ιεραποστολικά λοιπόν και μέτριας ταχύτητας τέμπο για να μην την αγριέψω και έχουμε ατύχημα, ενώ η συμετοχή της τέλεια και με ατάκες να συνεχίζονται κάνοντας με να πιστεύω οτι είναι ωραίος τύπος γενικά με έσφιγγε με τις ποδάρες της αλλά με άφηνε να κάνω εγώ κουμάντο όπως μου υποσχέθηκε. Στα τέσσερα με θέα... απο Βραζιλία οπου μετά απο κανα πεντάλεπτο ολοκλήρωσα με χαρά.

Η πρώτη συνάντηση με την Λίντα πήγε όπως ήθελα με χαλαρό ρυθμό κουβεντούλα, που μου αποκάλυψε μια έξυπνη γυναίκα με γρήγορές απαντήσεις και τέλειο επαγγελματισμό όπως θα έπρεπε να είναι όλες, δεν είναι το στυλ της το gfe, ενώ μου εκμυστηρεύτηκε οτι έπιασε μόλις το είκοσι τα εκατό της απόδοσης τηςΝτροπή και επίσης οτι θα είναι εδώ μέχρι αρχές Ιουλίου. Εγώ προσωπικά όταν ξαναπάω σε στούντιο για κάποιο καιρό θα επιλέγω Λίντα και Λάουρα και ίσως δοκιμάσω και την Αννα Μαρία γιατί και οι τρείς τους είναι must στην πορνοκαριέρα του κάθε στουντιάκια που σέβεται τον εαυτό του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίντα
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.569
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού