Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Στριπτιτζάδικα 136846
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
θα συμφωνήσω με τά σχόλια των προηγούμενων φίλων ότι οί κοπέλες τό παίζουν ντίβες ποιο πολύ από άλλα μαγαζιά.
αλλά ντίβες εμείς τής κάναμε διότι όπως έχω γράψει και ποιο παλιά κανένας άνδρας δέν έχει προσκυνήσει τό μουνί ποιο πολύ από τόν έλληνα.
ήμουνα μέ παρέα φίλων γερμανών πούχαν έλθει γιά δουλειές και πού μείναν έκπληκτοι από τής εκδηλώσεις λατρείας μερικων θαμώνων.....ποτά,σαμπάνιες λουλουδια κλπ.....
οι κοπέλες εμφανήσιμες οι περισσότερες στο 7 άλλα είχε και μερικές στό οκτω οι περισσότερες παλιές καραβάνες με δουλεια 6 με 7 χρονάκια σέ διάφορα ιδρύματα τής συγγρου επαγγελματίες 10ευρωρουφήχτρες και βάλε που έτσι και σέ κόψουν γιά λουκουμά σου πέρνουν και τά σώβρακα....
εντελώς αδιάφορες εάν σου ζητησουν 2 ο και δέν της κεράσεις λές και τό δεκάρικο είναι λίγα....
θά σταθω περισσότερο στην τιμή
καθημερινή 10ευρω η είσοδος και 10ρικο το 2ο ποτό ούτε στό μόντε κάρλο δέν ζητάνε όχι στό ελαδιστάν
συγνώμη αλλά για νά πεις 3 ποτάκια καθαρα 30 ευρώ ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος
οι γερμανοί τραβάγαν τα μαλιά τους και μου λέγαν
δίκηο έχει η μέρκελ οι έλληνες έχουν λεφτά
ευτυχώς που τό μαγαζί είχε μόνο 10 πελάτες αλλιως δέν μας βλέπω να βγέναμε απο το μνημόνιο ουτε σε 10 χρόνάκια...
κατα ταλλα ευγενικό προσωπικο,καλό σερβισ άλλωστε δέν είχε και πολύ δουλειά....
προσωπικα δεν θα ξαναπάω διότι μου φάνικε υπερβολικά ακριβό για αυτό πού προσφέρει

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2014
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
356
Πόντοι:
5.795
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2014
Έπρεπε να πεις στον φίλο σου τον Γερμανό οτι οι συγκεκριμένοι που κάνουν την μανούρα κέρδισαν το Στοίχημα και θέλουν να ξεδώσουν.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1