Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111549
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
..η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη...προς το τελος του 2013 συναντησα την ελλη,ευκολα.το ραντεβου κλειστηκε μετα απο 2 ωρες πισω απο το ωνασειο....χτυπησε την πορτα ακριβως στην ωρα της(καλο αυτο)...μπηκε μεσα αερατη,με κοντη φουστα και κοκκινα ψιλοτακουνα,εφαρμοστη μπλουζα,για να τονιζονται τα βυζια της(ειναι σιλικονη,απλως ειναι πολυ καλη δουλεια)...μετα απο ενα μικρο σοσιαλ,για να σπασει ο παγος,γδυθηκε,και πηγε για μπανιο.εγω ημουν ετοιμος...βγηκε με πετσετα,οπου την αφερεσε με συνοπτικες διαδικασιες..φιλαει,αλλα οχι με γλωσσα,οπως και προσπαθει να το αποφυγει...στο κλαρινο,αρκετα καλη,με καθοδηγηση,που την δεχεται...στον αγωνα...περισσοτερο ειναι παθητικη η σταση της,χωρις αυτο να ειναι κακο...κανει οτι της λες,με προθυμια,οπου θες,και οπως το θες...δεν δυσανασχετει,δεν βγαζει αγγαρεια,ουτε βιαζεται...κινειται οπως σου παει...θες σκληρο πηδημα?..παρε να εχεις...θες gfe?..το ιδιο...δινεις ρυθμο και χορευει...εγω κινηθηκα σε Pse ρυθμους,και με εβγαλε ασπροπροσωπο,με το παραπανω...το στησιμο της στα 4 ειναι ολα τα λεφτα,μιας και εχει αρκετα καλο κολο για την ηλικια της...πλεον,ειναι λιγο δυσκολο να την πετυχουμε μιας και εχει μια λιστα πελατων,και δινει προτεραιοτητα σαυτην...καλο,κακο,δεν ξερω...θα την ξανασυναντουσα,απλως δεν θα ηταν στις 3 πρωτες επιλογες μου πλεον...Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 11, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
spunky13
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
6.702
Πόντοι:
6.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού