Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα και απο εμένα..
Έψαχνα 1 λόγο για να γράψω την πρώτη μ κριτική και συνέβη σήμερα..
Βλέποντας τόσα ξέκολλα πρωινιάτικα,λόγω άνοιξης και αρχής καλοκαιριού,
επρεπε κάπου να ξεσπάσω,έτσι ο δρόμος λόγω δουλειών με έβγαλε στο Μετάξυ.
Μπήκα σε 2-3 στην Ιάσωνος σάπια και καταλήγω στον εν λόγω οίκο,όπου συνέβη κάτι απρόσμενο.

Είδα την Χριστίνα,Βουλγ/Ρουμανάκι θεωρώ με skinny και 2άρι καλοσχηματισμένο βύζο..
Δε πρόλαβε να μπεί μέσα και έρχεται πάνω όπως ήταν με τα ρούχα,μάλλον τώρα έπιανε δουλειά και με αρχίζει,μην φύγεις,είασαι πολύ όμορφος,δε σε έχω ξαναδεί και τέτοια,μην μπορώντας να κάνω κάτι και με όλα αυτα που έιχα δει απτο πρωί μπήκα,λέω Φόλα θα φάμε..

Με τραβάει μέσα να χαμουρευόμαστε και η τσατσα να περιμένει τα λεφτά για κανα 5λέπτο..τησ δίνω 2 5€ και την διώχνει όπως όπως..πρόφυλακτικά και τέτοια πράγματα δεν είχε.Αρχισάμε να γδυνόμαστε με έγλειφε σαν τρελή και αντεπέδινα και μ κατεβάζει το παντελόνι με μιας και με τσιμπουκώνει..
Μ λέει δε κάνω χωρίς,αλλα σε θεωρώ το αγόρι μ..Δεν ήθελα να σταματήσει το έκανε και καλά η άτιμη..Σκέφτηκα μλκ και άμα κολλήσω κάτι..

Μην τα πολυλογω,αφου φιλιόμασταν και γνκ προκαταρκτικά για κανα 10'..ανεβαίνει απο πάνω μ και πάει να βάλει το πούτσο μ στο μουνί της άνευ..της λέω τι πας να κάνεις,καπότα...Δε θέλω μαζί σ λέει και την σταματάω τελευταιά στιγμή..σηκώνομαι και ΄φερνω 1 απτο παντελόνι...Ξενέρωσα αυτό π πήγε να κάνει...Τεσπά Κάνουμε ότι κάνουμε...
πραγματικά ένιωσα λες και ήμουν με 1 πρώην μ..και με ήθελε απεγνωσμένα..Πολυ καλή και τέλειες βυζάρες,αν και φυσικές..

Αφού τελειώνω..και σηκωνόμαστε να πλυθούμε,της λέω το έχεις ξανακάνει αυτό π πήγες να κάνεις..Μ λέει μόνο όταν μ αρέσει πολύ ο άλλος..

Δε φαίνεται για κοπέλα π κουβαλάει κάποια αρρώστια(έλενξα και για κονδυλώματα),αλλα Παιδιά πολύ προσοχή..αυτά ήθελα να πώ για να προσέξει κάποιος άλλος π θα βρεθεί στη θέση μ,γτ η κάβλα εκείνες τις στιγμές σε κάνει να μη σκέφτεσαι με το πάνω κεφάλι.

Υπογραφή και πουλι,ΠΡΟΣΟΧΗ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Jason86
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2014
Ε ρε πούστη μου,τι γίνεται...Ρε έχουνε σαλέψει τελείως ?? Το ρίξανε στα ακάποτα γαμήσια οι καριόλες ?? Πόσο ανεγκέφαλλες μπορεί να είναι ή πόσο στη μουνάρα τους ??
15 Μαΐου, 2014
Εντάξει, όντως είναι "κάπως" τέτοιο πέσιμο και σοκάρει . Καλά κάνεις και το αναφέρεις. Αλλά ρε φίλε σύμφωνα με αυτά που γράφεις δεν θα έπρεπε να βάλεις 10 με τόνο στο "διάθεση/συμμετοχή";
15 Μαΐου, 2014
Άκρως τοξικό και απαράδεκτο, εάν και εφόσον συνέβη.
Τα πάντα μπορούν να κάνουν, προκειμένου να πουλήσουν έρωτες και να κλείσουν κάποιον ως μόνιμο πελάτη.
Pargatra, δεν έχεις ακούσει για ανθρώπους, που δεν έχουν να χάσουν τίποτα στη ζωή;
16 Μαΐου, 2014
Μάγκες έχετε απόλυτο δίκιο,θέλει μεγάλη προσοσοχή...
Θενκσ..
16 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το πιστεύω... Ντροπή
16 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν θελω να φανω κακοπιστος αλλα το ολο σκηνικο ακουγεται απιστευτο το σημειο που σιγουρα μπρω να επιβεβαιωσω ειναι οτι προχτες το πρωι στο σαλονι η χριστινα βγηκε με τα ρουχα της τωρα για τα υπολοιπα τι να πω ειμαι επιφυλακτικος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6