Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καταθεση στην Φλωρη, αδυνατη μικροκαμωμενη κοπελιτσα μαυρομαλα, βυζι πλακα τελειως, κωλαρακι μικρο αφρατο, η ολη εμφανηση της παραπεμπει σε ανηλικο παρα σε μεγαλη κοπελα, ουτε κατα διανα σε πιπινι, τωρα γιατι μπηκα.?? ελα ντε.? Χμμμ; Λαθος μου... προκαταρτικα μηδεν, πιπα αλλα καλτσα με κατι νυχια στα χερια που προβληματιστικα μην κανουν ζημια στο προφυλακτικο, πιπα loop, μονοτονη ατεχνη, ανεβοκαταεβαζε το κεφαλι, χερια στο μουνι της δεν αφησε, το οποιο θα χαρακτηρηζα ασχημο με μεγαλα μουνοχιλα, επισης ριχο, δεν εμπενα ολος μεσα. Η ολη φαση ηταν ξενερα, δεν μπορεσα να καυλωσω με τιποτα, μια η εικονα της και μια τα ξινομουτρα της, ουτε ενα χαμογελο, την εστησα στα 4αρα και με χιλια ζορια μην παει 100% για πεταμα το 30αρι καταφερα να τελειωσω.
Μου ειπε οτι ταχα ειναι ισπανιδα...με τετοια μουτρα.?? Αλβανια το πολυ Βουλγαρια...το κοριτσακι δεν κανει για αυτη την δουλεια ειναι τελειως μα τελειως ντεκαυλε, 1,50 υψος, βαρια 40 κιλα, μονο κανα παπουδι αν καυλωσει ή κανας παιδεραστης βγαλει τα αποθημενα πανω της, εγω το μετανιωσα, το πληρωσα και ψυχικα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Φλώρη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2014
re καραμαν εσυ παλια πουτνα στο κουρμπετι πως την πατησες????και εγω την ειχα δει και ειχα ξενερωσει αλλα μου συστηθηκε ως ισπανιολα κια με τσατιζουν οταν με κοροιδευοθν απο το σαλοναρισμα οποτε οταν της μιλησα ισπανικα χαμπαρι δεν επαιρνε!και ασφαλως ειναι απο αλβανια οποτε οταν μια κοπελα σε δουλευει απο το σαλοναρισμα σημαινει ειναι κομπλεξικια οποτε τι γαμησι θα κανει?????????
ασε που ειναι και οπως ειπες 1,50 με σαραντα κιλα και μονο παιδοφιλος θα την επαιρνεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
φλωρι κλασοκο ρπθμανικο-αλβανικο ονομαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοοπως εχουμε το μαρια εδω εκει εχουν το φλωρηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
15 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω σε ολα με τον συναγωνιστη sex volcano.Eυτυχως που δεν εβαλα το χερι στην τσεπη...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2