Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για περιγραφή κοπέλας ισχύουν αυτά που έγραψε ο BmwPower πρόσφατα.

Για τις υπηρεσίες, δεν ξέρω αν τα διάβασε τα παράπονά του η κοπέλα, αλλά "έστρωσε".
Προσεκτική αλλά όχι και τόσο έμπειρη τοποθέτηση προφυλακτικού, πίπα αργή με προσπάθεια να είναι και βαθιά (δεν κατάφερε να το τερματίσει). Καλή θα την χαρακτήριζα αν έκοβε και τη συνήθεια να επιμένει να κρατάει τη βάση.
Δεν έβαλε πολύ κρέμα. Το αντίθετο. Έβαλε πολύ λίγη και σε συνδυασμό με τη στενότητα μετά από λίγο ένοιωθα όλα να καίνε εκεί κάτω (από την τριβή).
Στο σεξ είχε όρεξη και έδενε τα πόδια της γύρω μου, χούφτωνε κλπ. Περισσότερο χούφτωμα έριξε αυτή παρά εγώ.
Είχε όρεξη για περίεργες στάσεις (πχ μια που με γύρισε μετά το ιεραποστολικό που μοιάζει με τη "the spider" από kama sutra) και πολύ καλό στήσιμο στο πισοκολλητό όπου και κατέθεσα τρίβοντας ταυτόχρονα την κλειτορίδα της με τα δάκτυλά μου. Δεν με ενόχλησαν από χρόνο, αλλά υπήρχε και δεύτερη κοπέλα στο σπιτάκι να υποδέχεται άλλους πελάτες.

Στα "άσχημα" τώρα είναι ότι ήταν πολύ φλύαρη. Αν και δεν έχει ευρύ λεξιλόγιο στην Ελληνική. Μου έλεγε στην αρχή για το πως έχει πλυθεί και είναι καθαρή, πως με λένε, πόσο χρονών είμαι αν χύνω γρήγορα κλπ και συνέχισε και κατα τή διάρκεια και μετά. Καλή διάθεση πάντως.
Προσωπικά θα προτιμούσα να έκοβε το πολύ μπλα μπλα και να πρόσθετε κάποια βογγητά...

Στο 10εύρο είναι μια χαρά, αλλά δεν είναι από τις κοπέλες που θα με έβαζε στη διαδικασία να κατέβω κέντρο μόνο και μόνο για να την πετύχω. Αν όμως στην τσάρκα δεν μου γυαλίσει κάτι άλλο, παίζει και να ξαναμπώ.

Ιδιαίτερη μνεία στο καλτ δωματιάκι που είχε ανοιχτό το παράθυρο προς το δρόμο με μια σκούρα κουρτίνα. Αν κάποιος έχωνε τη μούρη του στο άνοιγμα πιθανώς κάτι θα κατάφερνε κάτι να δει. Γενικά θέλει μια επισκευή ο χώρος (όμοια με άλλα της περιοχής). Μια υποτυπώδη καθαριότητα την είχε πάντως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Φ45
Μέγας
Εγγραφή:
16 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.143
Πόντοι:
4.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2017
Απο τοτε περιπου εχω να τη δω τη συγκεκριμενη... Δουλευει καπου τωρα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1