Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 46 10
Call-Girls 88537
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο τις καλες κριτικες για την Angelina ειχα παρει την αποφαση να δοκιμασω κι εγω.η συναντηση κανονιστηκε λιγο δυσκολα,αφου ποτε απαντουσε και ποτε οχι στα μηνυματα και στις κλησεις μου,κοντα στις γιορτες του Πασχα.
ψηλη κοπελλα γυρω στο 1,75-1,80 αδυνατη,δεν ηταν οτι ακριβως ειχα δει στις φωτο της εδω,προσωπο μετριο και προς τα κατω,(καλα κανει και δε το δειχνει στις φωτο),σωμα γυμνασμενο αφου ηταν αθλητρια οπως μου ειπε,με τα μειονεκτηματα του ομως,οπως οι ωμοι και τα ποδια που δεν ηταν και τοσο θελκτικα για μενα,αβυζη τελειως,αλλα και λιγο αχαρη να το πω? αγαρμπη? δεν ξερω.δεν εβγαζε αυτη τη θηλυκοτητα που βγαζουν αλλες κοπελλες του ιδιου σωματοτυπου.ισως εφταιγε και το ντυσιμο της που δεν ηταν και τοσο καβλωτικο,ολα επαιξαν το ρολο τους.τελος παντων λοιπον την κρατησα και ξεκινησαμε τον αγωνα.

στον αγωνα ηταν συμμετοχικη δε μπορω να πω,η πιπα της καλη οπως λενε κι αλλοι συναγωνιστες,αλλα με τιποτα θεικη και με κατι που θα την εκανε να μου μεινει αξεχαστη.περισσοτερο διεκπεραιωτικη θα την ελεγα,χωρις πολλα πολλα και με ελαχιστη περιποιηση της γυρω περιοχης.το πρωτο τελειωμα ηρθε στο στομα της οπου μετα πηγε και αδειασε το περιεχομενο στο μπανιο.
τσιγαρακι απο μερους της μονο αφου εγω δεν καπνιζω και λιγο κουβεντα για το που θα παμε και τι θα κανουμε το Πασχα κλπ κλπ.πλυσιμο με στοματικο διαλυμα προς αποφυγην των οσμων και εναρξη του δευτερου γυρου.
μια απο τα ιδια χωρις αισθητη βελτιωση στην πιπα και ξεκινημα με ιεραποστολικο.ελαφρες φωνουλες που δε μου αρεσουν και τοσο και γυρισμα σε πισωκολλητο.αντεχει γερο σφυροκοπημα και δε δυσανασχετει.μετα απο λιγο ηρθε το τελος για δευτερη φορα μεσα της και σφυριγμα ληξης της σεμνης τελετης.

συμπερασματικα θα ελεγα οτι ηταν μια συνευρεση που δε θα μου μεινει αξεχαστη,με μια κοπελλα που μαλλον εχει υπερεκτιμηθει για μενα.σαν παρουσια δεν ηταν τοσο εντυπωσιακη και οχι τοσο θηλυκη οσο περιμενα απο μια κοπελλα του αναστηματος της,που θα επρεπε να περπατα και να τριζουν τα πατωματα που λενε.
τελος παντων ομως αυτα ειναι υποκειμενικα και αλλοι μπορει να διαφωνουν μαζι μου.εμενα παντως δε μου εβγαλε το κατι παραπανω για να τη θυμαμαι.
να ειστε καλα συναδελφοι και να γαματε ακομα καλυτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.004
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2014
ωραια κριτικη
+1 απο μενα
14 Μαΐου, 2014
Φαινεται ότι δεν διαθετεις καλη μνημη. Ολοι λενε ότι είναι καυλιαρικος παιδαρος.
14 Μαΐου, 2014
χωρις να θελω να μειωσω τις αγωνιστικες τις δυνατοτηες,(που κατ'εμε ηταν τουλαχιστον καλες)σε οτι αφορα το θεμα με το προσωπο ενα εχω να πω!μου θυμιζε καποιο καρτουν...κ ξερω οτι θα με κραξουν πολλοι....
οντως ωραια κριτικη
+2
(Updated: 15 Μαΐου, 2014) 15 Μαΐου, 2014
+1 και απο εμένα. Τι να πω είναι απο τους επόμενους στόχους μου, αλλά τα γραφόμενα σου σε συνδυασμό με το μικρό στήθος με βάζουνε σε σκέψεις...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4