Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελένη είναι καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία,αθίγγανη,κοντή,λεπτή,με μελαμψό δέρμα,μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Εμφανισιακώς είναι νοστιμούλα αν και έχει λίγο περίεργη μύτη.Τα στήθη της είναι μικρα και χαλαρά για αυτό και δεν αφαιρεί το σουτιέν αν δεν της το υποδείξεις.Δεν γνωρίζει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά παρά μόνο λίγες βασικές λέξεις για να γίνεται η δουλειά.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο και παρόλο που είναι καινούρια στην δουλειά προσπαθεί να είναι άνετη και να χαμογελάει στον πελάτη για να είναι άνετοι και οι δύο.Ένα λάθος που έκανε ήταν ότι προσπάθησε να περάσει άμεσα το προφυλακτικό χωρίς προκαταρκτικά.Της έδειξα να βγάλει τα εσώρουχα της πρώτα και όσο γδυνότανε χάιδευα το κορμί της και τα απόκρυφα της σημεία.Φιλάκια στο στόμα δεν δέχθηκε παρά μόνο έκλεινε την κεφαλή της στο πλάι χαμογελώντας.
Μιας και ήταν ανυπόμονη να περάσει προφυλακτικό και να αρχίσουμε,ξάπλωσα στο κρεββάτι ενώ αυτή έκανε τρεις αποτυχημένες προσπάθειες να το περάσει.Την πρώτη ανάποδα και τις άλλες δύο εγκλωβίζοντας στην ρεζέρβα αρκετό αέρα με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος να σπάσει. Ευτυχώς έτυχε να έχω πάνω μου ένα προφυλακτικό δικό μου και το τοποθέτησα μόνος μου.Στην συνέχεια η κοπέλα άρχισε να κάνει τσιμπούκι με την χρήση και χεριού ενώ εγώ την είχα φέριε στο πλάι και έκανα παιχνίδι με το μουνάκι της.Το τσιμπούκι της ήταν μέτριου βάθους και μέτριας ηδονικότητας.Της έδειξα τα αρχίδια μου για να τα περιποιηθεί και αυτά και δέχθηκε.Ανα διαστήματα τα έλειχε με την γλώσσα της και ανα διαστήματα τα φιλούσε με τα χείλη της.
Της έκανα νύξη για 69 και μιας και δεν καταλάβαινε τι εννοούσα την τοποθέτησα μόνος μου στην ανάλογη θέση όπου ενώ αυτή περιποιούνταν τα αρχίδια μου έγω έλειχα το μουνάκι της.
Στην επόμενη στάση η κοπέλα ανέβηκε πάνω μου και πήρε την σωστή θέση κοντά μου έτσι ώστε να μπορώ να την πηδάω καλύτερα.Την πήδηξα τον περισσότερο χρόνο σε αυτήν την στάση μιας και τα πηγαίναμε καλά. Η επόμενη στάση ήταν το πισοκωλητό στο οποίο και πάλι στήθηκε πολύ καλά.Την πήδηξα αρχικώς απαλά και σταδιακά ο ρυθμός ανέβαινε μέχρις ότου κατέληξα να την καρφώνω με δύναμη.Τέλος την πήρα και στην ιεραποστολική στάση με κολλημένα τα σώματα μας και γονατιστά.Το ευχάριστο μέχρι στιγμής ήταν ότιο δεν βιαζόταν ούτε η κοπέλα αλλά ούτε η υπηρεσία την είχε φωνάξει.Μιας όμως και γνωρίζω ότι στα συγκεκριμένα σπίτια συνηθίζουν να φωνάζουν αποφάσισα να ολοκληρώσω βάζοντας την να μου γλύψει τα αρχίδια.
Τελικά επαληθεύτηκα μιας και στα δέκα περίπου λεπτά της συνεύρεσης η υπηρεσία άρχισε να καλεί την κοπέλα.Η κοπέλα συνέχισε να με εξυπηρετεί και μετά απο δύο λεπτά ολοκλήρωσα.Στο σημείο αυτό η κοπέλα ντύθηκε και χαμογελώντας μου με ρώτησε στην γλώσσα της κάνοντας μου και νοήματα αν πέρασα καλά.Την ευχαρίστησα.
Δεύτερο κάλεσμα της υπηρεσίας προς την κοπέλα και αποχώρηση της απο το δωμάτιο.
Συμπερασματικά μπορώ να πω ότι η κοπέλα στο δεκάρικο είναι σίγουρα vfm.Καλό είναι να την δοκιμάσει κάποιος τώρα που είναι ακόμα καινούρια και ξεκούραστη γιατί αργότερα που θα μάθει καλύτερα την δουλειά δεν γνωρίζουμε αν μείνει στις ίδιες επιδόσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού