Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
(η συνάντηση εγινε αρκετο καιρο πριν, απλα τωρα μπορεσα να γράψω)
μετά την καλή εμεπειρία που είχα με την Λίντα καθώς και ο χώρος που θεωρώ απο τους πιο ωραίους με έκανε να ξαναπάω και να δοκιμάσω την Αλέξια που μου είχε κανει "κλίκ" απο τις φωτογραφίες.
Πάρκαρα σχετικά εύκολα μιας και ήταν αργά και τα μαγαζιά ήταν κλειστά.
Ανεβαίνω στο σαλόνι και κάθομαι οπου η τσατσά με πληροφορεί οτι είναι η Αλέξια αλλά επειδή έχει πρόγραμμα θα βγεί σε λίγο.Μετά απο 10 λεπτά εμφανίζεται η Αλέξια ξανθιά , αδύνατη περισσότερο για Αγγλίδα μου έκανε... οκ λέω ας το δοκιμάσουμε.Μπαίνω στο δωμάτιο και η τσατσα μου σκαει το ποίημα οτι επειδή δεν εχει τελειώσει θα αργήσει λίγο. Ε, λέω δεν γαμιέτε , θα περιμένω δεν βιάζομαι τόσο. Μπαίνω κανω ενα ντουζάκι με ζεστο νερό μιας και εξω είχε ψοφοκρυο.Αράζω στο κρεββάτι και περιμενω αλλά μάταια ,τα λεπτά περνάνε αλλά η Αλέξια δεν εμφανίζετε. κοντά στο μισάωρο είπα να ντυθώ να φύγω αλλά είπα αφου ήρθα θα γαμήσω, ξανακάνω ενα ντουζάκι για να ζεσταθώ μιας και ειχα αρχίσει να ξενερώνω , ασε που η τηλεόραση εδειχνε ντοκυμαντέρ (κανονικό, οχι τσόντα Μεγάλο χαμόγελο) και δεν σε εφτιαχνε.Κάποια στιγμή τέλειωσε και το cd με την μουσική και το ξαναέβαλα απο την αρχή!Κάποια στιγμή ,δεν θυμάμαι μετα απο ποσο χρόνο σκάει μύτη η Αλεξια."Λίγο ακόμα και θα έφευγα" τις λέω. "Συγνώμη είχα μεγάλο πρόγραμμα, καλύτερα να παίρνεις τηλεφωνο για ραντεβού" μου λέει.
Τέλοσπάντων για να μην το ζαλίζω αρχισε τα χάδια και ελαφρά φιλάκια και στο λεπτό προσπαθεί να μου βάλει το προφυλακτικό. Ημουν που ημουν τσαντισμενος βλέπω και αυτό και ξενερώνω τελειως."μην βιάζεσε " της λέω και μουλέει "μην ανυσηχείς , ξέρω τι κάνω!". Με τα πολλά ,λιγο απο δω λίγο απο κει , δεν θυμαμαι και πολλές λεπτομέρειες τελείωσε το παιχνίδι. Μετά είχε ορεξη για κουβέντα και εκατσε αρκετή ώρα .
Γενικά η ολη φάση με ξενερωσε και δεν το ευχαριστήθηκα, αν και συμπαθητική εμένα δεν μου εκανε την χημεία..
απο κουβέντα παντως καλά παμε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
perpetouas
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού