Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452441
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ανήμερα της ονομαστικής μου εορτής και αφού είχα "λάβει" το πρώτο δώρο από τον Παναθηναϊκό μέσα στο ΟΑΚΑ και κόντεψα να πάθω έμφραγμα μαζί με εγκεφαλικό, μετά ήθελα κάπως να χαλαρώσω και να βγάλω την ένταση που είχε προηγηθεί...Ξέροντας ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί δουλεύει η Ξένια, κατευθύνθηκα χωρίς πολλές καθυστερήσεις...Στη μοναδική μέχρι προχθές συνεδρία μας προ 3 μηνών μου είχε αφήσει άριστες εντυπώσεις σε σημείο που ανυπομονούσα για μια επαναληπτική συνεδρία...Για όσους δεν την γνωρίζουν έχει ξανθά μακριά μαλλιά, έχει βάλει και λίγα πορτοκαλί extension, ωραίο και έξυπνο πρόσωπο, φυσικό στήθος 2άρι, ωραίο κορμί με "πιασίματα" και τρομερή περιφέρεια και πόδια καλοσχηματισμένα.

Είσοδος στο δωμάτιο με πρόγραμμα για ελεύθερο στοματικό και 69(80 ευρώ) και ενώ δεν είχα προλάβει να τελειώσω το ντουζ, έρχεται και η Ξένια. Την προσκάλεσα να έρθει μέσα στη ντουζιέρα κάτι που έκανε πρόθυμα και είχαμε την ευκαιρία να παίξουμε με το αφρόλουτρο και να θωπεύσει ο ένας το κορμί του άλλου....Μεταφορά μας στο στρογγυλό κρεβάτι, όπου με αργούς ρυθμούς, πολλά έντονα και παθιάρικα φιλιά, περιποίηση σε όλο μου το σώμα με τη γλώσσα της, έφθασε στη γεννητική μου περιοχή, όπου σε πρώτη φάση ασχολήθηκε με τα @@ για αρκετή ώρα με άριστη τεχνική, μπόλικο σάλιο και μικρά δαγκώματα....Στη συνέχεια ενασχόληση με το πέος μου, με διάφορους ρυθμούς, πότε αργά, πότε έντονα, πότε ρηχά, πότε βαθιά, με πολλά παιχνίδια με τη γλώσσσα της...Συνέχεια στο έργο της με εμένα όρθιο στο κρεβάτι και εκείνη στα γόνατα να περιποιείται όλη την περιοχή....Σειρά για τη δική μου ανταπόδοση, μέσα σε κλίμα gfe, με πολλή καλή ανταπόκριση εκ μέρους της, με μικρούς αναστεναγμούς, να με χαιδεύει, ενώ το όμορφο και πεντακάθαρο αιδοίο της με έκανε να μη θέλω να ξεκολλήσω...Γύρισμα σε στάση 69, για να συνεχίσουμε παράλληλα για λίγο ακόμα...

Πέρασμα προφυλακτικού με πρώτη στάση ιεραποστολικά, με πολλά φιλιά και ωραία περιποίηση εκατέρωθεν, σε αργούς ρυθμούς και συνεχή οπτική επαφή...όμορφοι αναστεναγμοί, αληθοφανείς καθ όλη τη διάρκεια και να με παροτρύνει να συνεχίσω...Συνέχεια σε πιο έντονους ρυθμούς με τα πόδια της ενωμένα στο στήθος μου και στη συνέχεια σταυρωτά παίζοντας και λίγο με τα όμορφα δαχτυλάκια της...Γύρισμα στα 4, όπου πραγματικά είναι θεσπέσια σε αυτή τη στάση, καθώς η περιφέρειά της είναι τρομερή...Με σταυρωμένα τα χέρια της στην πλάτη της κ γω να κρατιέμαι από αυτά, οι διεισδύσεις έγιναν πιο έντονες και ο ρυθμός ανέβηκε, ενώ δε δυσανασχέτησε σε κάποιες "ψιλές" που έπεσαν λόγω ενός λογοπαιγνίου προ καιρού που το θυμήθηκα και την "τιμώρησα"....Δε μάσησε όμως, και με παρότρυνε και για ποιο δυνατά...Μικρό διάλειμμα για μια καταπληκτική περιποίηση με τα πατουσάκια της στο πέος μου...Απαλή, αργή, μου έβαλε και κρέμα για να γλιστράει πιο εύκολα και είναι κάτι που απόλαυσα ιδιαιτέρως....Ξανά λίγο στοματικό και συνέχεια με cowgirl με βαθιά καθίσματα από κείνη και με εμένα να μη χάνω ευκαιρία να απολαύσω τις όμορφες και πεταχτές ρώγες της...Τελευταία στάση ξανά ιεραποστολικό με τα πόδια της στο πλάι όπου μην αντέχοντας άλλο ένιωσα το τέλος να πλησιάζει και με δική της προτροπή τελείωσα πάνω στα πατουσάκια της απόλυτα ευχαριστημένος και εξουθενωμένος....

Η Ξένια αποδείχτηκε το καλύτερο δώρο για τη γιορτή μου, συνδύασε άνεση χρόνου και ποιότητα υπηρεσιών με τον καλύτερο τρόπο και με βοήθησε να χαλαρώσω και να περάσω πολύ καλά καθώς διαθέτει και πολύ ευχάριστο χαρακτήρα...Η απόδοση της είναι σταθερά καλή, προσαρμόζεται εύκολα ανάλογα με τον παρτενέρ της, αν και νομίζω έχει μια έφεση στο gfe και θεωρώ όποιος την επιλέξει δύσκολα θα απογοητευθεί...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Ξένια
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2014
Στην επομενη κριτικη να αφηεσεις επονοουμενα και για το επονυμο σου.......

ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1