Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατά τις 9 το πρωί βρήκα στο συγκεκριμένο μαγαζί τη Νατάσα, ξανθιά, μάλλον πάνω από 30 (MILF), βυζί φυσικό άνω του μέσου όρου αν και είχε λίγα περιττά κιλά. Παρουσιάστηκε σε δικτυωτή συσκευασία (fishnets) με την τσατσά να μου διαφημίζει και το στήθος της ως συγκριτικό πλεονέκτημα και, αφού έπιασα κωλαράκι στο σαλονάρισμα, είπα να την τιμήσω δίνοντας το πενηντάρικο και περιμένοντας 40 ρέστα φυσικά (50-40=10).

Ο χώρος καλός, για Μεταξουργείο, βρύση λειτουργική, πάτωμα στεγνό, κρεβάτι καθαρό, φωτισμός υπαρκτός, αλλά ήταν πρωί...

Ήρθε με τα ρέστα και τα βυζιά της και με χαιρέτησε, χαιρέτισε τον πούτσο μου, μου είπε αν γυμνάζομαι κτλ. Μετά από λίγο χούφτωμα, αγκαλίτσες και προκαταρκτικό τρίψιμο (girlfriend experience GFE) μου πήρε μια μέτρια πίπα. Πρώτη στάση την έβαλα από πάνω όπου αναδείχτηκε κάτω του μετρίου καβαλάρισσα με κινήσεις κάπως αργές. Πάντως είχα τα βυζιά της να απασχολούμαι, κάτι είναι και αυτό. Δεύτερη και τελευταία στάση με αυτή από κάτω (ιεραποστολικό, missionary), πολύ ανοιχτή, μου άρεσε κάπως εκεί (άθελά της δηλαδή, δεν ήταν και πολύ ενεργή). Την πήρα αγκαλιά και έχυσα γρήγορα έτσι.

Μετά μου έλεγε κάτι μπαρούφες προσωπικού χαρακτήρα (chat) και τέλος μου ευχήθηκε καλό Πάσχα.
Κατά τη διάρκεια του αποχαιρετισμού και της ενδύσεως της ήτο φιλική (αγκαλιές, φιλιά κτλ), αλλά εφιστώ την προσοχή στους Χριστιανούς επιβήτορες, να προσέχουν και να πλένουν το στόμα τους μετά γιατί το στόμα των ιερόδουλων εγκυμονεί κινδύνους για την υγεία.

Εν κατακλείδι, θα ήθελα να είναι πιο εκφραστική στο σεξ και βεβαίως να μην είναι τόσο άτεχνη. Πουτάνα γαμάμε, δεν γαμάμε Ελλεϊνίδα σύζυγο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού