Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236284
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν τη Μαντόνα όσοι ασχολούνται με τα στούντιο πρέπει να την γνωρίζουν...Είναι μία γυναίκα αρκετά εντυπωσιακή με όμορφο σώμα έκφυλο πρόσωπο και με γεμάτη πάντα διάθεση στο να περάσεις καλά...Έτσι τουλάχιστον δείχνει σε εμένα...

Μίας και την είδα στα προγράμματα είπα να περάσω μία βόλτα.Παρκάρισμα απ'έξω απ΄το μαγαζί και είσοδος σε αυτό.Η υπηρεσία πολύ καλή όπως πάντα με έβαλε στο δωμάτιο.Για το χώρο δεν έχω κάτι να αναφέρω καθώς τα έχω πει σε άλλες κριτικές.Αφού έκανα ένα ντουζάκι ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω.Μετά από κάποια λεπτά εμφανίστηκε στο δωμάτιο με αρκετή όρεξη...

Ξεκινήσαμε τριψίματα στα όρθια και πεταχτά φιλιά.Πιπίλισμα στο στήθος της για ώρα ενώ εκείνη ανταπέδιδε με πεταχτά φιλιά σχεδόν σε όλο το σώμα.Ξάπλωσα στο κρεβάτι και ήρθε από πάνω μου ξεκινώντας ισπανικό με το πλούσιο στήθος της.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού αφού βέβαια πρώτα περιποιήθηκε την γύρω περιοχή.Αρκετή ώρα πέρασε με το στοματικό της να έχει πότε γρήγορους και πότε αργούς ρυθμούς.Σταματήσαμε γιατί θα είχαμε πρόωρο τέλος και ξεκίνημα στο σεξ με τη Μαντόνα από πάνω.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου η συμμετοχή της ήταν άψογη.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...

Μιλήσαμε για λίγα λεπτά φιληθήκαμε και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.
Πολύ καλή η συνέυρεση με τη Μαντόνα,ειλικρινά πέρασα πολύ καλά,την προτείνω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2014
Εισαι σε φορμα τελευταια Βασιλη. Απο στανταρακια μεχρι πορνοσταρ(εξαφανιστηκαν ολες...οπως ηρθαν εφυγαν. Γεμισαμε την Ουγγαρια πρασινα)
+1 απο μενα, οχι γιατι με βοηθησε η κριτικη να "γνωρισω" τη Μαντονα, αλλα γιατι οπως παντα ησουν μεστος και συναμα αναλυτικος!!!
17 Απριλίου, 2014
Thanks 911-Toninno!Να σαι καλά!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2