Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62326
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο λιγο καιρο αποχης απο το αθλημα λογω φορτου εργασιας επαναδραστηριοποιηθηκα και συναντηθηκα με τη μικρα.την ειχα στα υποψιν απο καιρο αλλα ολο το αμελουσα.τελος παντων,το ραντεβου κλειστηκε ευκολα με το γραφειο και η συναντηση εγινε πριν μερικες μερες.
σαν πρωτη εντυπωση εχω θετικη αποψη,αν και οι φωτο της ειναι λιγο φτιαγμενες,δεν ειναι παραπλανητικες ομως.η ιδια εχει αλλαξει εμφανισιακα,εχει κοψει το μαλλι και νομιζω οτι μαλλον δε της πηγαινει πολυ ετσι.καλυτερα νομιζω δειχνει με πιο μακρυ.ηρθε ντυμενη απλα,πανω σε δωδεκαποντα ομως,τα οποια της χαριζαν το κατι παραπανω που λενε.
μετα τις γνωστες φιλοφρονησεις για το σπασιμο του παγου παει για μπανακι-εγω ειχα ηδη κανει-κι ερχομενη εξω ντυμενη μονο με την πετσετα βαζει το ipad να παιζει για να αρχισει ο αγωνας.

εναρξη λοιπον με χαδια και φιλια εκατερωθεν(φιλαει υπεροχα και βαθια)και δεν καταλαβα για ποτε χωθηκε στα αρχιδια μου κι αρχισε το καραμελλωμα.
τρομερη πιπα,κορυφαια,που εφτανε μεχρι λαρυγγι κι οταν καταλαβαινε οτι πλησιαζω να χυσω σταματαγε για λιγο.ετσι καταφερε και με κρατησε λιγο παραπανω απο τα στανταρ μου για την πρωτη πιστολια,η οποια ηταν στο στομα της.

ο δευτερος γυρος ξεκινησε μετα απο μικρο διαλειμμα,παλι με τον ιδιο τροπο,αλλα αυτη τη φορα αντιστροφα.πρωτος περιποιηθηκα το μουνακι της εγω και στη συνεχεια ηρθαμε σε ενα περιεργο πλαγιαστο 69 που εξελιχθηκε με μενα ανασκελα παλι,να δεχομαι αυτο το καταπληκτικο τσιμπουκι,ενω επαιζα και προετοιμαζα το κωλαρακι της για οτι θα επακολουθουσε.
περασμα του προφυλακτικου λοιπον και την παιρνω πρωτα ιεραποστολικα και μετα τη γυριζω στα 4 για λιγο πισωκολλητο,ενω συγχρονως δαχτυλιαζα την κωλαρα της.
ξαφνικα κι ενω ειμαι ετοιμος να εισβαλλω στην μικρη περιοχη,τσουπ και βγαζει απο το τσαντακι του sport billy το λιπαντικο και το δονητη.ωραια λεω γιναμε πολλοι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
με τη βοηθεια κρεμουλας λοιπον μπαινω μεσα στο κωλαρακι της κι αρχιζει το κυριο μερος του αγωνα,ενω συγχρονως απο κατω ειχε βαλει το δονητη στο μουνι της και μου γαργαλουσε τα αρχιδια.ωραιος σφιχτος κωλος,με ωραια αισθηση και καλα στησιματα απο την Adelina που εδειχνε να το ευχαριστιεται κι η ιδια.αντοχη στο χτυπημα καλη και συμμετοχη πολυ καλη κι οταν εφτασε η ωρα για αδειασμα βγαζω την καποτα και παιρνει τα φλοκια στο στομα,ωσπου στραγγιξα τελειως κι εγειρα στο κρεββατι.

συμπερασματικα λοιπον ηταν μια πολυ καλη συναντηση με μια κοπελλα,πραγματικη επαγγελματια,που θελει να περασεις καλα την ωρα σου και να ευχαριστηθεις οσο γινεται περισσοτερο.το τσιμπουκι της θα μου μεινει σαν ενα απο τα καλυτερα που μου εχουν παρει,ενω το κωλαρακι της με μια λεξη ηταν ποιημα.δεν ξερω αν θα την ξανασυναντουσα στο μελλον γιατι μου αρεσει να δοκιμαζω γενικοτερα νεες κοπελλες αλλα αποτελει μια καλη επιλογη σιγουρα.

να ειστε καλα και να γαματε ακομα καλυτερα παιχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 06, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.008
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2014
They say she left her agency....Krima!!!!!!Θυμός
25 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι ρε τυπε στο σαιτ του πρακτορειου ειναι κανονικα
N
novas98
25 Απριλίου, 2014
It seems they werent enough the 60 that they gave her from each meeting !!! Γλώσσα
19 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Well she desvers much more. Found her, fucked her, and wont forget her. Kavlabomba!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4