Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Μασατζίδικα 33339
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ε, λοιπόν, τέτοια τραγωδία δεν είχα ξαναζήσει. Ο χώρος είναι πολύ ωραίος και καθόλου κίτς.
Περίμενα να βρω μια εκ των Βίκυ, Γιούλη για τις οποίες είχα ακούσει κριτικές. Το έχω σχεδόν κόψει το άθλημα λόγω κρίσης και πήγα περιμένοντας να φάω ένα μίλφ που του αρέσει το σεξ.Τι τόθελα; υπήρχε μόνο η Μαρία Ρωσίδα γύρω στα 35 άσχημη και χοντρή. Πήγα να την κάνω, όμως, κάτι οι κάυλες μου , κάτι τα πιασίματα στο καβάλο, κάτι οι υποσχέσεις της είπα να καθήσω και να ρισκάρω.
Το μασάζ ούτε κρύο ούτε ζέστ, στο δεύτερο μέρος απαράδεκτη. Το σώμα με κοιλούμπα και τα βυζιά μεγάλα μεν, αλλά μεχρι το πάτωμα.Εκτός του ότι η πίπα ήταν με δόντι, το νιμού της και η κωλοτρυπίς ήταν μεστην μαυρίλαMoney MouthMoney Mouth Φώναζε δε τόσο ψεύτικα που ήταν για σκαμπίλια. Και να με πλήρωνε αυτή 50 ευρώ πάλι θα το μετάνιωνα.
Πως έχυσα ρε πούστη μου ένας θεός το ξέρει. Μακριά, παίδες από αυτή την ξανθιά χοντρή φλόμπα, θα το μετανιώσετε οικτρά!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2014
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέγας
Εγγραφή:
18 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
156
Πόντοι:
4.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2014
τυπε τα ρισκα δεν βγαινουν ποτε σε καλο..τεσπα σου ευχομαι την αλλη φορα νασαι πιο τυχερος Γερο-μύστης
M
myrwnas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1