Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91843
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
....Και εξηγώ αμέσως τον τίτλο....Την Τζοάνα την είχα δει μόλις μια φορά σε προηγούμενη βόλτα, αλλά αμέσως αυτό που μου έδωσε να καταλάβω στο σαλόνι είναι ότι πρόκειται για κάτι ξεχωριστό...Είναι αυτά τα μικρά, ασήμαντα για κάποιους σημάδια τα οποία όμως κάνουν κάποιες φορές τη διαφορά...Χαμογελαστή, αεράτη, το σαλονάρισμά της αργό, με διάθεση να "διαβάσει" αυτούς που κάθονται στον καναπέ. Φυσικά και το παρουσιαστικό της δεν περνάει απαρατήρητο....Τη θεωρώ πολύ όμορφη κοπέλα, με καστανά προς το καφέ φουντωτά σγουρά μαλλιά, πολύ όμορφο πρόσωπο και γλυκό, ενισχυμένο στήθος 3.άρι με καλή δουλειά, και κορμί όμορφο, αδύνατο όσο πρέπει με σωστές αναλογίες και όμορφη περιφέρεια...έτσι είχε στοχοθετηθεί αρκετό καιρό...

Η τέλεια ευκαιρία μου δόθηκε χθες όπου παρέα με τους συναγωνιστές mpouzoklidos και don giovanni λίγο μετά της 22:30 βρεθήκαμε στο συγκεκριμένο ίδρυμα...Εργαζόμενες κοπέλες η Μαρία και η Τζοάνα. Με το που βγήκε η Τζοάνα, δε θέλησα παραπάνω από 2 δευτερόλεπτα, πετάχτηκα από τον καναπέ και πέρασα δωμάτιο με πρόγραμμα 70 ευρώ για 69. Το δωμάτιο στο βάθος έχει πλέον στρογγυλό κρεβάτι με ωραία πλάτη, ντουζιέρα και σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες...Γρήγορο ντουζάκι και μικρή αναμονή...

Η είσοδός της στο δωμάτιο έγινε μες στην καλή διάθεση, με χαμόγελο και ηρεμία...Πάρα πολύ καλή στο social, έσπασε γρήγορα ο πάγος και με πολύ χιούμορ και ωραίο "πινγκ πονγκ" στη συζήτηση όση ώρα της έκανα ένα απαλό μασάζ το κλίμα είχε φτιάξει πολύ....Αυτό που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση είναι η μυρωδιά του κορμιού της, το οποίο μοσχομύριζε εκτός από σαπούνι και κάποιο μεθυστικό άρωμα που με διέγειρε ακόμα περισσότερο...Τελειώνοντας με το μασάζ σιγά σιγά της είπα να γυρίσει ανάσκελα, οπότε τα πρώτα φιλιά και η επαφή μας ήταν γεγονός...Αρκετή ώρα ενασχόληση με το στήθος της, το λαιμό της, τα αυτιά της, κάτι που της άρεσε ιδιαίτερα, μέχρι να φτάσω στο πανέμορφο αιδοίο της. Τρομερή ανταπόκριση εκ μέρους της, με αληθοφανή(ίσως και αληθινά) βογγητά, κλειστά μάτια, να με παροτρύνει να συνεχίσω, οπότε έτσι σπαταλήσαμε αρκετά λεπτά...μια διαδικασία την οποία απόλαυσα...Σειρά να με περιποιηθεί εκείνη, οπότε αφού με "βασάνισε" με τη γλώσσα της, στο λαιμό μου, στα μάγουλά μου, στο στήθος μου, στις κλειδώσεις μου,με ένα όμορφο ισπανικό για αρκετή ώρα, ξεκίνησε με μια εκπληκτική περιποίηση των @@ για αρκετή ώρα. Απαλό όσο χρειαζόταν, με τη γλώσσα της να μου προκαλεί ρίγη, ρούφηγμα και φτύσιμο κάποιες στιγμές....Πέρασμα προφυλακτικού και καθότι Ρουμάνα δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από την....τελειότητα. Αργό, βασανιστικό, με παιχνίδια, με αλλαγές τόσο στη στάση του σώματός της όπου δεν είπε όχι και σε κάποιες επιφανειακές δακτυλοσκοπήσεις, όσο και στο ρυθμό...Στη συνέχεια σηκώθηκα και καθισμένος στην πλάτη του κρεβατιού και κείνη γονατιστή συνέχισε το όμορφο έργο της...

Κάνοντάς μου ένα νόημα την πλησίασα και ξεκινήσαμε σε ιεραποστολική στάση σε αργούς ρυθμούς και μέσα σε απόλυτο κλίμα gfe. Με παράλληλη ασχολία με το στήθος της, το λαιμό της, και με τα αυτιά της κατόπιν δικής της υπόδειξης, κρατήσαμε αρκετά σε αυτή τη στάση, μέχρι να αλλάξουμε λίγο με τα πόδια της ενωμένα μπροστά μου και με σταδιακή αύξηση στο ρυθμό....Επόμενη στάση στα 4, με υποδειγματικό στήσιμο εκ μέρους της και το θέαμα είναι πολύ όμορφο. Συνέχεια στους ίδιους ρυθμούς, ενώ δεν δυσανασχέτησε σε μερικά "αγαπησιάρικα" χαστουκάκια. Αλλαγή σε πλαγιαστό ιεραποστολικό με έντονη συμμετοχή από μέρους της το οποίο στη συνέχεια μετατράπηκε σε κλασσικό για αρκετά λεπτά...

Ήθελα να ξαναγευτώ το στοματικό της, οπότε ακολούθησε μια διαδικασία τρομερής περιποίησης του πέους μου, καραμέλωμα των @@ για πολύ ώρα, έδινε ιδιαίτερη σημασία στις κλειδώσεις μου με φιλιά και γλειψίματα, το σώμα της σε επίκαιρη θέση για να έχω πρόσβαση και μετά από λίγα λεπτά με βρήκε το τέλος στο στήθος της ικανοποιημένο απόλυτα...

Η συνάντησή μου με τη συγκεκριμένη κοπέλα, ξεπέρασε να πω την αλήθεια και τις δικές μου προσδοκίες και το τσιτάτο ότι οι "ωραίες γυναίκες δεν κάνουν ωραίο κρεβάτι"....Αξιοσημείωτη άνεση χρόνου, τρομερά δεκτική στις λογικές μου απαιτήσεις, φάνηκε ότι είναι έμπειρη καθώς ξέρει και ψυχολογεί τον παρτενέρ της και προσπάθησε και κατάφερε να μου δώσει αυτό που είχα ανάγκη, ευγενέστατη και πάντα χαμογελαστή κάτι το οποίο σε γεμίζει με άλλη ενέργεια...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2014
+1 γιατι τη ειχα στα υπ όψιν
11 Απριλίου, 2014
για αλλη μια φορα αναλυτικοτατη κριτικηΧαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2