Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 12.35 . Την Χριστίνα την έχω δει πάρα πολλές φορές , τις ποιο πολλές δίπλα στο 1β. Δεν έτυχε να περάσω μαζί της. Εχω ακούσει από φίλους συναγωνιστές τα καλύτερα και τα χειρότερα…ίσως τελικά μερικές φορές να έχουν δίκιο αυτοί που λένε ότι η αλήθεια κρύβεται στη μέση. Χριστίνα μελαχρινή Βουλγάρα 20 χρονών λεπτή , στο όριο να την πεις κοκαλιάρα , μέτριο πρόσωπο χαλασμένα δόντια αλλά αυτό που δεν περνάει με τίποτα απαρατήρητο είναι το καταπληκτικό σχηματικά 2άρι στητό φυσικό βυζί της. Σήμερα δούλευε μαζί με την βυζαρού χοντρή Ινέσα. Έχοντας διαλέξει ήδη την Χριστίνα μου είπε να πάρω παρτούζα και την Ινέσα. Δεν ήθελα. Πέρασα στο δωμάτιο , το οποίο μεν είναι καθαρό αλλά μερικές φορές όπως σήμερα βγαίνει μια άσχημη οσμή , σαν να είσαι σε παλιό εγκαταλειμμένο ελαιοτριβείο… Ήμουν όρθιος όταν μπήκε μέσα στο δωμάτιο η Χριστίνα , με πλησίασε με αγκάλιασε και μου πρόσφερε τα βυζιά της για χούφτωμα και φίλημα. Εδώ τελείωσαν τα καλά κα η πρωτοβουλία της… Μου είπε να πάμε στο κρεβάτι και να ξαπλώσουμε. Έβγαλε το μπραζίλιαν εσώρουχο της και πήγε να μου φορέσει κατευθείαν προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο. Της είπα να περιμένει λίγο. Άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο μου που σιγά σίγα σηκώθηκε. Πέρασμα προφυλακτικού , κάθισε από δίπλα μου και σχετικά μακριά μου με κλειστά τα πόδια ώστε να μην την χουφτώνω και άρχισε πίπα μέτρια αργή με πολύ δόντι και χέρι , ενώ ήταν τόσο νωχελικός ο ρυθμός της που και 24ώρο να με έγλυφε μάλλον δεν θα τελείωνα. Της είπα να ανέβει από πάνω αλλά είπε όχι και γύρισε ανάσκελα . Της λέω να στηθεί στα τέσσερα , δυσανασχέτησε λίγο αλλά στήθηκε στα τέσσερα και πήρε καλή στάση. Σε αυτό το σημείο η υπηρεσία χτύπησε την πόρτα . Μάλιστα η Χριστίνα της απάντησε τώρα έρχομαι , είχε περάσει κανά 7λέπτο. Την γάμησα στα τέσσερα μέχρι που έχυσα . Τίποτα το ιδιαίτερο πέρα από το υπέροχο στήθος της . Δεν πρόκειται να ξανατιμηθεί με τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.048
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού