Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Σαμπρίνα την είχα γνωρίσει πριν περίπου 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά στο Βριλησσού 55.Έκτοτε δεν την είχα επιλέξει ξανά για συνεύρεση,όχι ότι δεν είχα περάσει καλά απλά αναζητούσα πιο σίγουρους στόχους...
Είναι αρκετά εντυπωσιακή γυναίκα με όμορφο καλλίγραμμο σώμα,μικρό στήθος,ωραία περιφέρεια και μέτριο πρόσωπο.Πάντα δε είναι αρκετά σέξυ με τις επιλογές που κάνει στα εσώρουχα...
Είχα "μελετήσει" τις βάρδιες και είχα τσεκάρει πως θα βρίσκεται στο παραπάνω ίδρυμα,έτσι και κατευθύνθηκα για να την συνατήσω μίας και είχα την επιθυμία...
Παρκάρισμα από κάτω από το ίδρυμα και είσοδος σ'αυτό.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία η οποία πλέον με γνωρίζει καθώς επισκέπτομαι το χώρο συχνά πυκνά λόγω της Ιζαμπέλλας...Αμέσως παρουσίαση της Σαμπρίνας,επιλογή του απλού προγράμματος και κατευθείαν δωμάτιο...

Ένα μικρό φρεσκάρισμα και αφού αφαίρεσα τα ρούχα μου ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει κοντά μου και έτσι μπήκε στο δωμάτιο αρκετά ευδιάθετη.Ξεκίνημα κατευθείαν με προκαταρκτικά στα όρθια με τριψίματα κάτι που μου αρέσει αρκετά.Φιλιά πεταχτά στο λαιμό και το στήθος καθώς η Σαμπρίνα αποφεύγει το στόμα και γενικά τα γλωσσόφιλα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού,καλό σε γενικές γραμμές με λίγη χρήση χεριού βέβαια αλλά και χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής κάτι βέβαια που απολαμβάνω ιδιαίτερα...
Έναρξη στο σεξ με χαλαρούς ρυθμούς και τη Σαμπρίνα από πάνω.Αλλαγή για ιεραποστολικό με καλή συμμετοχή από μέρους της,γύρισμα στα πλάγια και τελείωμα με πισωκολλητό,καθώς το στήσιμό της στα τέσσερα είναι φοβερό.
Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγα λεπτά καθώς υπήρχε ησυχία στο ίδρυμα,με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Συμπερασματικά η Σαμπρίνα είναι μία καλή επαγγελματίας και αρκετά εμφανίσιμη κοπέλα.Η συνεύρεση μαζί της ήταν καλή σε γενικές γραμμές,πιστεύω πως κάποιος που του αρέσει εμφανισιακά και την επιλέξει θα περάσει καλά και δεν θα φύγει δυσαρεστημένος.

Αυτά για την επίσκεψή μου στη Σαμπρίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού