Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σύντομη κριτική - αναφορά μπας και σωθεί κανείς η βάλει μυαλό κάνεις άλλος Καθημερινή αργάμιση με τον δρόμο να με οδηγεί από περιέργεια στο Κατσικογάμης ιδρυμα .Βαρδια μια Λαουρα ξανθειά σχετικά ψηλή με πολύ καλή διάθεση και η Σιμόνα σχετικά ψηλή λεπτή γυρω στα 23 με ωραίο σώμα και καθημερινό πρόσωπό .Μιας και ηταν πιο κοντα στα δικά μου εμφανισιακά πρότυπα διάλεξα Σιμόνα .Να σημειώσω ότι δεν είχα ιδιαίτερες απαιτήσεις παρά μόνο ένα στα γρήγορα δηλαδή μια αξιοπρεπή φάση του δεκάλεπτου.Ε λοιπόν δεν είχα ξαναζήσει τέτοια εμπειρία με έπιπλο. Μπαίνει μέσα με μια βαριεστημένη ξινισμένη διάθεση-εμφάνιση και κάθεται δίπλα μου λίγο πιο μακρυά .Στην προσπάθεια μου να έρθει πιο κοντα, ηταν αμετακίνητη .Λεω δεν μπορεί πλάκα κάνει .Της λεω να αλλάξει θέση τίποτα Σαν να μην καταλάβαινε γιατί βρεθήκαμε δυο άνθρωποι εκείνη την ώρα στο συγκεκριμμένο χώρο. Ξαφνικά απλώνει το χέρι και μου πιάνει το εργαλείο Μόλις έκανε την μαγική αυτή κίνηση δεν νομίζω να πρόλαβε να κάνει τίποτε άλλο. Της είπα όσο πιο ευγενικά μπορούσα να τα μαζέψει και να φύγει Επειδή μάλλον δεν το κατάλαβε με την πρώτη το επανέλαβα έχοντας ήδη σηκωθεί.Στην δεύτερη το κατάλαβε και έφυγε με την ίδια βαριεστημένη διάθεση Χρόνος παραμονής με το ζόρι 1 λεπτό.Ντυθηκα βγηκα εξω και ζητησα τα χρήματα μου Η υπηρεσία (σωστά εκανε )ζητησε πρώτα να μιλήσει με την κοπέλλα (αγνωστο τι ειπαν) και επειτα μου επέστρεψε τα χρήματα.
Εδώ θα ήθελα να πω τα εξής .Αν δεν είχα γενικότερες εμπειρίες προφανώς θα καθόμουν μαζί της και θα εκλαιγα τα χρήματα μου.Καλως η κακώς από τα πρώτα δευτερόλεπτα φαινεται αν κάποια έχει ορεξη να δουλέψει η να κοροιδευει.(Αυτό βέβαια συμβαίνει σε όλα τα επιπεδα σε όλο το φασμα των εργασιακών χωρων)Μονο που τώρα τα περιθώρεια στενεύουν και δεν υπάρχει ούτε υπομονή ούτε ανοχή για τετοιες συμπεριφορές.Αν θελουν να εχουν δουλεια θα πρέπει να τουλάχιστον να προσπαθουν αλλιώς ας κάνουν κατι άλλο. Αυτα με ολο το σεβασμό για την δύσκολη δουλειά που κάνουν ,αλλα και με την απαιτηση να σεβονται τα χρήματα μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2014
Σωστός.
P
px75
07 Απριλίου, 2014
Αυτά είναι τα πακέτα...και το χειρότερο ότι χαλάει η διάθεση μετά...Άμεσα επίσκεψη σε στανταράκι για θεραπεία.(η δική μου μέθοδος)Μεγάλο χαμόγελο
lsh
lsh
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2