Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367563
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λάουρα – Συνδυασμός ποιότητας και ομορφιάς.

Θεωρώ την Λάουρα μια από τις πλέον όμορφες και εντυπωσιακές κοπέλες που κυκλοφορούν αυτά τα χρόνια στα studio. Μια ψηλή κοπέλα με ωραίο πρόσωπο, σαρκώδη χείλη, ίσια μακριά μαύρα μαλλιά, μεγάλα μαύρα μάτια. Σώμα με love handles, αρμονική περιφέρεια, ψηλά πόδια. Στο στήθος της/θαύμα της φύσης –φυσικό, μεγάλο, σφριγηλό- δύσκολα πιστεύω πως υπάρχει άνδρας που θα μείνει ασυγκίνητος στην θέα του.

Παρόλα αυτά, τον μακρινό Ιούνιο του 2011 χρονολογείται η τελευταία μου συνάντηση μαζί της, κάτι που θυμόταν με λεπτομέρειες καλύτερα και από εμένα, κάνοντας μου και τα σχετικά «παράπονα» που άφησα να περάσει τόσος καιρός όταν ήρθε να με συναντήσει στο ανακαινισμένο penthouse δωμάτιο του ιδρύματος.

Αρκετή κουβέντα για το «που χάθηκα» και τα σχετικά λίγο πριν ξεκινήσουμε την δράση. Ήρθε επάνω μου, ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό και τα αυτιά μου. Έφερε τα στήθη της σε απόσταση βολής από το στόμα μου για να περάσει πολύς χρόνος πιπιλίζοντας τα, ενώ ταυτόχρονα αλληλοχαιδευόμασταν. Συνέχισε τα προκαταρκτικά με περιποίηση σε όλο μου το σώμα , με ποιοτικό πέρασμα της γλώσσας της από το στήθος, την κοιλιά, τους μηρούς μου για να καταλήξει στα @@κια τα οποία καραμέλωσε για πολύ ώρα.

Πέρασμα προφυλακτικού για να συνεχίσει με ένα πολύ ποιοτικό στοματικό, με εναλλαγές στο ρυθμό, χωρίς χέρια, άλλοτε βαθύ, άλλοτε με επιφανειακά παιχνίδια στην βάλανο και τον κορμό. Η στάση του σώματος της τέτοια που επέτρεπε επαφή με όλα τα απόκρυφα σημεία της και φυσικά το στήθος της, μια ευκαιρία που δεν άφησα να πάει χαμένη. Με δική της πρωτοβουλία και χωρίς να σταματήσει το στοματικό, έφερε το «γατάκι της» στο πρόσωπο μου για να συνεχίσουμε με πατροπαράδοτο 69 για κάποια ακόμα λεπτά σαν προέκταση του στοματικού της.

Το 69 σταμάτησε και «σέρνοντας» το σώμα της επάνω στο δικό μου με reverse cow girl ξεκινήσαμε το sex, έχοντας το σώμα της σε αμβλείες και οξείες γωνίες, που να δίνει πρόσβαση στο στήθος της και την γενετική της περιοχή. Συνέχεια με doggy style, σε δυνατούς ρυθμούς για να συνεχίσουμε ιεραποστολικά μέχρι το τέλος, μέσα σε κλίμα gfe με αγκαλιές, φιλάκια και δυνατούς αναστεναγμούς.
Καθίσαμε αντικριστά και μιλήσαμε αρκετή ώρα για πολλά θέματα, ενώ παράλληλα τα τρυφερά χάδια και από τις δύο πλευρές δεν σταματούσαν. Αρκετά «ζεστή» κοπέλα, φιλική με χιούμορ και άποψη, απόλαυσα αρκετά και αυτό το κομμάτι της συνεδρίας μας.
Φιλάκι, ευχαριστίες και καληνύχτα για να αποχωρήσει.

Η Λάουρα μπορεί και συνδυάζει την καλή της εμφάνιση με υψηλού επιπέδου υπηρεσίες. Πολύ όμορφη κοπέλα, με ποικιλία και ποιοτικά προκαταρκτικά, καλό στοματικό, αρκετά συμμετοχική στο sex, υπομονετική, δεκτική και με δυνατό social time. Μια κοπέλα που από όποια πλευρά και εάν το δεις δεν πρόκειται ο επισκέπτης της να βγει παραπονεμένος. Κάτι που στην τελική είναι και το ζητούμενο.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λάουρα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Kaloeros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2014
Για μενα ειναι χαμενο πενηνταρικο τυπε Γερο-μύστης
15 Μαρτίου, 2014
Για σενα......
Εγω 4 φορες μαζι της εχω περασει παρα πολυ καλα.
02 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν ειναιη ιδια Λαουρα με την Λαουρα που δουλευε εκει πριν 1 χρονο, τοτε συμφωνο με τον Cheyenne. Μονο που την ειδα μου εσηκωθει και περασα καλα μαζι της
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3