Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370968
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο κατάστημα,εντελώς τυχαία,μιας και δεν μπόρεσα να βρω το swing4 όσες βόλτες κι αν έκοψα στην ΚηφισούΧμμμ;Money Mouth.Φτάσαμε κατά τις 02:30,στο μαγαζί πρέπει να ήταν γύρω στα 60 άτομα εκείνη την ώρα και με μια πρώτη ματιά παρατήρησα την ψηλή λεσβία με το κοντό μαλλί και τα 3αρια βυζιά που συνήθως έβλεπα στο Νιρβάνα και με κάβλωνε πολύ.Φορούσε ένα μαύρο φόρεμα και σε κάποια στιγμή το κατεβάζει ως την μέση και πετάει τα βυζιά της στην μούρη του συνοδού της(τον τυχεράκιαΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο).Ακριβώς απέναντι από εκεί που καθόμασταν ένα άλλο γνωστό ζευγάρι από το Νιρβάνα μ'ένα φουσκωτό 35αρη και μια αδιάφορη μελαχρινή με αρκετά πιασίματα κάρφωναν με τα μάτια τους την δικιά μου.Η σερβιτόρα ευγενικότατη με ενημέρωσε για την ελεύθερη πρόσβαση στα δωμάτια του πάνω ορόφου ότι ώρα θέλουμε χωρίς την επίδειξη κάποιας κάρταςΚουλΚουλ.Η μουσική ήταν στυλ καφετέριας κι αυτό ήταν ένα θέμα,αλλά εκτιμώ ότι μετά την κριτική μου θα βελτιωθεί Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Γύρω στις 03:30 υπήρχε έντονη κινητικότητα στα σαλόνια δεξιά κι αριστερά του μαγαζιού τα οποία προτείνονται για τους πολύ καβλωμένους-μεθυσμένους που δεν θα μπορέσουν να ανέβουν ούτε τις σκάλες του πάνω ορόφου.Τα ποτά ήταν πεντακάθαρα και υπήρχαν παντού φασώματα όπου κι αν κοιτούσες με αποφασισμένες-ψαγμένες γκόμενες,οι πιο πολλές γύρω στα 30-40.Δεχτήκαμε πρόταση από άλλη μια γνώριμη μας από Νιρβάνα,σιτεμένη πουράτζα με 4αρια βυζιά να ανέβουμε μαζί πάνω,αλλά δυστυχώς η δικιά μου δεν γούσταρεΜαλακίαΜαλακία.Τελικά ανεβήκαμε κατά τις 04:00 όπου στο μέσα δεξιά δωμάτιο υπήρχε σε εξέλιξη παρτούζα και μια 40αρά ξανθιά μόλις είχε γαμηθεί και σκούπιζε προκλητικά το χυμένο μουνάκι της μπροστά μουΓλώσσαΓλώσσα.Είχα κατακαυλώσει αλλά για άλλη μια φορά δεν υπήρξε ανταπόκριση από την δικιά μου(ακόμα δεν κατάλαβα τι στο διάολο είχε πάθει).Τέλος πάντων παρατήρησα μια πολύ ξανθιά με 3αρια βυζιά και λευκό ρομπάκι που ήταν υπεύθυνη για την καθαριότητα των δωματίων κι αν υπάρχουν τίποτα παρατράγουδα(χθες πάντως δεν πρόσεξα κάτι εγώ).Όπως καταλάβατε το μαφαζί ήδη έχει κερδίσει πελάτες από το Νιρβάνα και με λίγη παραπάνω διαφήμιση σίγουρα θα γίνει στανταράκι για πολλούς.Αποχώρηση δικιά μου γύρω στις 04:30 με ελάχιστο κόσμο πλέον οπότε σίγουρα δεν θα συνεχίζει και ως άφτερ.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
10 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2014
Στη προηγούμενη κριτικη μας υποσχεθηκες να πας με πιο "ψαγμένη γκομενα" και τωρα δηλώνεις οτι έφυγες πάλι αγαμητος..
Μήπως ειςαι μπανιστηρτζης τελικά Χμμμ;
10 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι είμαι και μπανιστηρτζηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Δεν βρήκα κάποια άλλη πρόθυμη οπότε προσπάθησα να εξελίξω αυτήν χωρίς αποτέλεσμα.Η αναζήτησα συνεχίζεταιΚουλΚουλ
18 Απριλίου, 2014
Κωστακη αγορι μου να πάμε μαζι μιας και δε βρίσκω παρεα. Κατσικογάμης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3