Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 15 10
Μασατζίδικα 83428
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Eπισκεψη κι εδω εχθες μετα την ανακοινωση οτι αλλαξε η διευθυνση του καταστηματος και εμπλουτιστηκε-ανανεωθηκε το ροστερ.δεν ειχα ξαναπαει παλιοτερα κι ειπα να δοκιμασω.ο χωρος ειναι σαν ενα κανονικο τυπικο διαμερισμα χωρις πολλα πολλα απο πλευρας διακοσμησης,φτωχος θα ελεγα,με κοινο μπανιο,αν και οπως ενημερωθηκα θα βαλουν ντουζιερες μεσα στα δωματια.ιδωμεν.
τα μασαζοκρεββατα κι αυτα παλια(θελουν αλλαγη σιγουρα)και γενικοτερα ο χωρος τελικα δεν ηταν και τοσο καλος σε συγκριση παντα με αλλα γνωστα μαγαζια.
εγω λοιπον ειχα παει για το πιπινακι που ειχε αναφερθει στο φορουμ,το ονομα αυτης Λαρίσα,η οποια και τιμηθηκε.η Λαρίσα λοιπον δηλωσε 24 ετων,ειναι γυρω στο 165 υψος,αδυνατουλα,μακρια καστανα μαλλια,εκφυλη φατσα,2αρι+ βυζι στητο,ομορφο και κωλαρακι κι αυτο στητο κι ομορφο και οπως μου ειπε παλιοτερα εργαζοταν στο senses spa στη Λ. Βουλιαγμενης που τωρα ειναι κλειστο.εγω δεν ειχα παει εκει γιατι ειναι αρκετα μακρια απο την εδρα μου.με ενημερωσε επισης οτι θα αφιχθουν κι αλλες κορασιδες αργοτερα απο το συγκεκριμενο καταστημα για οσους ενδιαφερονται και τις γνωριζουν.
στο θεμα μας τωρα.ξεκινησαμε με μασαζακι το οποιο δειχνει να το κατεχει και λεω δειχνει γιατι δεν ειχε διαρκεια και δε μπορω να πω σιγουρα.για αυτο και η χαμηλη βαθμολογια στο συγκεκριμενο κομματι.για 10 λεπτα παντως που ηταν η διαρκεια του ηταν σχετικα καλο.σωστες πιεσεις και κινησεις στη μεση και στην πλατη με χερια και πηχεις και λιγοτερο σε ποδια και αυχενα.τελος παντων καλο θα ηταν παντως για μενα να βελτιωθει λιγο σε αυτο γιατι πολλους τους ενδιαφερει περισσοτερο απο μενα το μασαζ παρα το δευτερο μερος του προγραμματος.
στα του αγωνα μετα το μασαζ ξεκινησαμε κλασσικα με στοματικο ακα που κι εδω δεν ηταν το δυνατο της σημειο,δεν περναγε καθολου απο τη γυρω περιοχη,χρησιμοποιουσε πολυ το χερι της,δεν ειχε dt,προσπαθουσε ομως και καταφερε να με τελειωσει την πρωτη φορα με handjob,σχετικα γρηγορα.
αφου με καθαρισε,ξεκινησαμε το δευτερο γυρο.(ειχε συμφωνηθει εξ αρχης στην ιδια τιμη να υπαρξει δευτερος γυρος για ευνοητους λογους)
παλι λοιπον ξεκινημα με handjob,πιπα ακα και λιγα φιλια,που ποτε ηταν θερμα,ποτε οχι και τοσο. δεν ξερω αυτο μου εκανε εντυπωση και στο sex.η συμμετοχη δηλαδη.για μερικα λεπτα τα εδινε ολα κι ανεβαζε ταχυτητα και ξαφνικα για λιγο πηγαινε στο ρελαντι και ξανα παλι.κουφα πραγματα.
εν τω μεταξυ ειχα γινει ντουρος παλι.περναμε το λαστιχο κι ανεβαινει πανω στο κρεββατι σε σταση cow και χαλαρο ρυθμο.εγω παιζω και γλυφω τα στητα 2αρια φυσικα βυζια της κι ανταλλασουμε και μερικα φιλια.μετα κατεβαινω απο το κρεββατι και τοποθετωντας την ανασκελα και καθετα στο κρεββατι αρχιζω το κοπανημα,με τα ποδια της στους ωμους μου,το οποιο και αντεχει ανετα.τη γυριζω μετα λιγο για πισωκολλητο και χτυπαω το πραγματικα ομορφο και σφιχτο κωλαρακι της(δεν το δινει)Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
δε βολευομουν καλα ομως κι ετσι γυρισαμε παλι στην αρχικη σταση οπου και τελειωσα μετα απο λιγο στο λαστιχο μεσα της και χουφτωνοντας τα βυζια της.

σε γενικες γραμμες λοιπον ηταν μια μετρια συνεδρια και λεω μετρια γιατι η κοπελλα θελει βελτιωση για μενα στο μασαζ,που ναι μεν δειχνει να το κατεχει,αλλα δεν εχει διαρκεια.γιατι,δεν ξερω,μπορει και να βαριεται ή να ηταν κουρασμενη.επισης στο στοματικο μπορει να προσπαθει αλλα ακομα θελει δουλεια.στο sex αντεχει χτυπημα ανετα αλλα εχει αυτα τα σκαμπανεβασματα στη συμμετοχη.ο χρονος θα δειξει τι βελτιωση θα υπαρξει.
αυτα παιχτες και να περνατε καλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.008
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού