Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315382
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ρία είναι ένα χαμογελαστό μελαχρινό πιπίνι το πολύ στα 20 με ωραία χαρακτηριστικα,πολύ ωραίο σώμα σε μινιον έκδοση και με amateur ανεπιτήδευτη συμπεριφορά .Παιζει να ειναι αυτόν τον καιρό οτι καλυτερο κυκλοφορει στην κατηγορία αυτή (GFE amateur πιπινι) κρινοντας πάντα με τα δικα μου υποκειμενικά κριτήρια.Προσωπικα με κερδισε αμέσως ,κατι με το βλέμμα της κατι με την τσαχπινια και το χαμόγελό της ισως και ο συνδυασμός όλων(Σε αυτες τις περιπτώσεις δεν το σκεφτεσαι η κανεις ακαριαία μεταβολή η περνας μεσα σε δευτερόλεπτα.Για το αγωνιστικό μέρος έχω να πώ τα εξης .Εχει φοβερή διάθεση να σε ευχαριστήσει ,προσπαθεί πολύ και έχει ένα διαφορετικό επίπεδο επικοινωνίας.Δε θυμίζει σε τίποτα ότι σε πας με κορίτσι σε studio αλλα με συμαθήτρια σου που το κάνει για δευτερη-τρίτη φορά. Οποιος του αρέσουν τετοιες φασεις θα ειναι για καποιο διαστημα λιρα 100.Μετα θα δειξει
Επίσης ειναι φοβερή η αισθηση μέσα της,οποιος πάει θα καταλάβει
Ενα αρνητικό που διαπίστωσα ειναι πως δεν την αρεσουν τα φιλια προσωπο ουτε τα πολύ κοντινα πλάνα.Σεβαστο απλα αν ηταν λιγο διαφορετική σ αυτο θα άγγιζε το τέλειο
Γενικά μια πολύ θετική συνεύρεση που δεν την ξεχνάς όταν φευγεις αρκει να ξερεις τι ζητάς.
Αν παραμείνει έτσι θα αποκτησει μονιμους θαυμαστές.Προσωπικα θα την ξαναεπισκευτώ
Προτείνεται για συνομιλικους της ,για πιπινολάτρεις και οσους θελουν να θυμηθουν το sex με μια συμμαθητρια τους στις διακοπές του καλοκαιριου εν μεσω χειμώνα.
Οι υπόλοιποι ας το ξανασκεφτουν

10 συμμετοχή διάθεση ,5 υπηρεσίες χωρίς να σε προβληματιζει κάτι(κάπως έτσι βγαίνει το 7 μιας και δεν έχω 7,5)
Για το χώρο τα εχω ξαναπέι πολυ καλός όπως πάντα
Παρκιγκ τυχαια λιγο καλυτερο απο την προηγούμενη φορά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρία
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2014
Που χαθηκε το εν λόγω πορνιδιο? Δεν το βλεπω ουτε στις βαρδιες.
21 Φεβρουαρίου, 2014
και εγω τη ψαχνω
πηρα τηλ μελαντιας σημερα ηταν να δουλευε 1η βαρδια μου ειπαν
αλλα δεν πηγε χωρις ουτε καν να ενημερωσει
σταματησε μηπως της συνεβει κατι... ποιος ξερει.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2