Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140987
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλικάρια καλησπέρα, συνάντηση με την Αννιτα πριν μέρες σε ταξίδι μου στην πρωτεύουσα, συνεννόηση με μηνύματα (σε νέο τηλέφωνο που μου έδωσε) και με μια κλήση για λεπτομέρειες.
Όταν άνοιξα την πόρτα είδα ένα σχετικά όμορφο καλοντυμένο milf υποσχόμενο για πολλά γούστα, αλλά δυστυχώς δεν ήταν άξιο των προσδοκιών μου.
Κορμί σχετικά καλοδιατηρημένο, με 2αρι στητό βυζί και κώλο όχι τόσο 'ζωηρό' όπως στην φωτογραφία.
Στην δια8εση 8α έλεγα οτι προσπα8ει αλα δεν παίρνει πρωτοβουλίες και 8ελει συνεχώς προτροπή για το κα8ε τι, πράγμα που εμένα με κουράζει όταν πρόκειται για πουτάνες.
Στα 8ετικα οτι δίνει πολύ βάση στην κα8αριοτιτα και αυτό φαινετε παντού πάνω τις (τις γαμούσα τον κώλο και όταν δεν μπορούσα να τελειώσω ζήτησα να τον βάλει στο στόμα και μου τον απολύμανε πρώτα)
Έριξα 3 τεμάχια στο 2ωρο αλλά χωρίς κέφι και πολλά γούστα, ίσως να μην ταιριάξαμε σαν 'ζευγαρι' τελικά...

Υ.Γ...Την διάλεξα αντι την Καρίνα και μάλλον έκανα λα8ος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 03, 2014
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, company of heroes tho, ILIAS1339

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2014
Ακάποτα της γάμαγες το κώλο και στον "απολύμανε" μετά? Σκουφί δεν είχε??Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
15 Φεβρουαρίου, 2014
σκέψου να χες κέφι δηλαδή και να ταίριαζαν τα γούστα σας...θα γραφες διψήφιο Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2