Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198303
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Καταρχάς το μαγαζί είναι πολύ καλό και έχει στηθεί με γούστο.Τα ποτά είναι καλά κοινώς δεν είναι μπόμπες.Η μουσική που παίζει είναι τα hit του καιρού μας αλλά είναι πολύ δυνατά και δεν μπορείς να μιλήσεις με τη παρέα σου ή με την κοπέλα που έρχεται στο τραπέζι σου.Αυτά σχετικά με το μαγαζί.Ώρα τώρα να πούμε τι έγινε μέσα...

Με το που φτάνουμε στο μαγαζί ήμασταν τυχεροί γιατί βρήκαμε να παρκάρουμε στα 20 μέτρα.Πήγαμε στο μαγαζί όπου ήταν ένας φουσκωτός μας καλησπέρισε και μας άνοιξε τη πόρτα.Με το που μπήκαμε μας πλησίασε ο μας ρωτάει αν ήμαστε 4 άτομα(λες και θα ερχόντουσαν και άλλοι)και μας βάζει να κάτσουμε. Παραγγείλαμε τα ποτάκια μας κάναμε κανά δυο τσιγάρα αλλά καμία από τις κορασίδες δεν μας πλησίασε,απλώς μας κοιτούσανε.Μέσα στο μαγαζί υπήρχε και μια κυρία η οποία μάλλον συντόνιζε τα κορίτσια.Μας είδε ότι δεν ήρθε καμία κοπέλα και αμέσως έδωσε εντολή να μας πλησιάσουν και τότε άρχισαν να έρχονται η μια μετά την άλλη.Τα κορίτσια μας συστηνότανε,μας δίνανε μια χειραψία,χουτφώναμε λιγουλάκι και αμέσως μας λέγανε να πάμε επάνω για σεξ.Ύστερα από αρκετές κοπέλες που μας πλησίασαν πήρα μια κοπέλα που τώρα δεν θυμάμαι το όνομά της και ανεβήκαμε επάνω.Έδωσα το 50ρικο στην τσατσά και μπήκα στο δωμάτιο.Δεν χρειάζεται να πω τι έγινε στο δωμάτιο όλοι καταλαβαίνετε τι έγινε.Απλώς θέλω να σας εστιάσω την προσοχή ότι με το που πας επάνω και η τσατσά αλλά και η κοπέλα σε πρίζουνε να μην πάρεις το απλό πρόγραμμα αλλά κάποιο άλλο πιο ακριβό.Με το που τελείωσα κατέβηκα στο μπαρ συνέχισα το ποτάκι μου και φύγαμε με την παρέα μου.


Συμπέρασμα 8 ευρό το ποτό και 50 ευρό για το είναι καλή η τιμή αλλά δεν με ενθουσίασε όλη η κατάσταση.Ήτανε πολύ ξεπέτα.Πάντως στο μέλλον θα ξαναπάω μπας και αλλάξω άποψη αλλά δεν το βλέπω!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2014
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2014
Λυπάμαι αλλά αυτή η κριτική δεν βοηθάει κάπου, ούτε εμάς ούτε τους επιχειρηματίες.

"Δεν χρειάζεται να πω τι έγινε στο δωμάτιο όλοι καταλαβαίνετε τι έγινε"

Από που δηλαδή ν καταλάβουμε τι έγινε;Χμμμ;
lsh
lsh
13 Φεβρουαρίου, 2014
δεν μας λες τι έγινε στο δωμάτιο, δεν μας λες ποια κοπέλα πήρες...πρέπει να μυρίσουμε τα νύχια μας???Εμμμμ
13 Φεβρουαρίου, 2014
Περιεκτικη η περιγραφη του χωρου/μπαρ (που εν τω προκειμένω ειναι και το ζητουμενο)ομως ολιγολογη ασαφης και ελειπης για την συνευρεση.
Ισως να ρεφαρει εαν γραψει κριτκη αποκλειστικα για την κοπελα στο section Συγγρου 144.Χμμμ;
Αλλα αφου δεν θυματε οονομα τι να γραψει........

Απο μενα .........."λευκο" Μεγάλο χαμόγελο (Ουτε + ουτε -)
13 Φεβρουαρίου, 2014
Μάγκες με το που μπαίνω στο δωμάτιο ξεντύνομαι και έρχεται η κοπέλα μέσα σε δύο λεπτά,κυριολεκτώ μέσα σε δύο λεπτά.Ξεντύνεται και αυτή και άρχισε να με τρίβει για να έχω ανάταση και μου φοράει το σκούφο.Η πίπα της χλιαρή κάτω του μετρίου.Αμέσως μετά ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζει ο αγώνας με κάποιες κραυγούλες από την μεριά της χωρίς να είναι το κάτι ιδιαίτερο.Την γυρνάω σε ιεραποστολικό όπου αντέχει το σφυροκόπημα και έτσι ήρθε το τέλος!!!

Χωρίς να είμαι σίγουρος η κοπέλα ήτανε η Ingrid.

Ελπίζω να βοήθησα περισσότερο τώρα!!!
08 Μαΐου, 2015
ακριβο καταστημα στις μερες μας οντως
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5