Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91843
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλά είχα ακούσει για την Αγνή, από έγκυρους συναγωνιστές. Τελευταία προτροπή από τον bk1981, όπου μου είπε να προχωρήσω άφοβα. Έτσι λοιπόν σε συνδυασμό με δουλειές, ανηφόρησα για το στούντιο.
Όμορφος χώρος με σχετικά μικρό σαλόνι και χαμηλό φωτισμό. Η κυρία επί της υποδοχής μου παρουσίασε δύο κοπέλες, αλλά δεν έκανε τον κόπο να μου πει τα ονόματα τους, και αναγκάστηκα να την ρωτήσω ποιά είναι η Αγνή. Γιαυτό και το 6 στη βαθμολογία της.

Αφού πέρασε το face control πέρασα στο δωμάτιο με απλό πρόγραμμα. Μικρό δωμάτιο με ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα μικρή προσώπου, τηλεόραση και κλιματισμό.

Ντουζάκι και προσπάθεια να σκουπιστώ με την πετσέτα προσώπου. Σε λίγα λεπτά καταφτάνει η Αγνή. Είναι μια κοπέλα μελαχρινή με μακριά μαλλιά, μικρό στήθος 2άρι, και ωραία περιφέρεια. Αμέσως οι απαραίτητες συστάσεις και βουρ στον αγώνα.

Αφαίρεσε τα εσώρουχα της κάπως βιαστικά, και είναι το μόνο αρνητικό που μπορώ να της προσάψω. Τα προκαταρτικά της ξεκίνησαν με φιλιά στο στήθος μου και στην περιοχή της κοιλιάς, και όλο και πιο χαμηλά, κάνοντας μακροβούτι στα @@ για μια άψογη περιποίηση με πολύ καλή τεχνική, φέρνοντας πότε το στήθος της επάνω και πότε το στόμα της. Πέρασμα προφυλακτικού καθότι από πολύ ώρα έτοιμος και γύρισμα του κώλου της για να μπορώ να δαχτυλοσκοπήσω το όμορφο και ξυρισμένο μουνάκι της, ενώ εκείνη είχε ξεκινήσει να με γλύφει βαθειά και αργά. Πολύ όμορφη πίπα, δείγμα της Πολωνικής σχολής, τον εξαφάνιζε όλο, και τον εμφάνιζε ως δια μαγείας.

Ξεκίνημα σεξ με reverse cow, και σωστή στάση και κουνήματα. Έβγαινε και έμπαινε τόσο ωραία, και τα πρώτα βογγητά βγήκαν από τα χείλη της. Γύρισμα στα 4, με φοβερό στήσιμο, τα πόδια ανοιχτά, χαμηλά η λεκάνη, έτσι όπως με βολεύει, και κούνημα του κώλου της με έντονο ρυθμό. Συνέχεια σε ιεραποστολικό, όπου εκεί πέσανε και κάποια φιλιά, ενώ με παρακινούσε για πιο δυνατά. Εναλλαγές στα πόδια, μια πάνω στους ώμους μου, και μια ανοιχτά. Εκεί ήθελα να τελειώσω, αλλά την είδα που ήθελε και άλλο, και με προτροπή της την γύρισα πάλι στα 4, όπου με πολύ δυνατό ρυθμό κατέθεσα το υγρό πυρ.

Γενικά για την Αγνή, μια κοπέλα όμορφη για τα γούστα μου, με ωραίο service, πολύ καλή τεχνική σε όλα, σωστά στησίματα και άνεση χρόνου. Η ίδια μου είπε μετά το τέλος, ότι δεν θέλει η εκάστοτε υπηρεσία να χτυπάει πόρτες. Ξέρει και δίνετε στον πελάτη 100% και την ενδιαφέρει να περνάει καλά. Εναλλάσεται σε gfe & pse εύκολα. Από τις καλύτερες συνεδρίες μου, με σφραγίδα την Πολωνική εγγύηση.

Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συναγωνιστές που έχουν γράψει κριτικές και με βοήθησαν, καθώς και στον φίλο μου bk1981 όπου με έπεισε να την επισκεφτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Αγνή
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.770
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού