Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε χτες το βράδυ γύρω στις 22:00. Δεν είχα χρόνο για τσάρκα οπότε αποφάσισα να κάνω μια στοχευμένη επίσκεψη στην Αντριάννα που την είχα δει στο συγκεκριμένο ίδρυμα και την είχα βάλει στο μάτι εδώ και καιρό.

Δεν ξέρω σε πόσους είναι γνωστή αλλά πρόκειται για μια ψηλή, αδύνατη μελαχρινή κοπέλα με γυαλιά μυωπίας (κάτι που βρίσκω αρκετά σέξι) και ωραίο σώμα. Το πρόσωπο της δεν είναι τόσο ωραίο οπότε μαζί με τα γυαλιά θυμίζει περισσότερο την σπασίκλο της τάξης η οποία παρόλο που δεν ήταν ποτέ το νο.1 γκομενάκι ήταν πάντα ένας διακαής πόθος για αρκετούς. Προσωπικά δεν την βρίσκω ιδιαίτερα άσχημη μιας και το σώμα της είναι αρκετά όμορφο με το απαλό και άσπρο σαν γάλα δέρμα, τα μικρά βυζάκια και τα μακρυά πόδια, αλλά και το πρόσωπο της βγάζει μια κάτι πρόστυχο. Επιπλέον στο σαλόνι εμφανίζεται πάντα ευδιάθετη και χαρούμενη οπότε ήταν θέμα χρόνου μέχρι να την επισκεφτώ.

Το δωμάτιο όπως και την φορά με την Ορόρα δεν είχε αλλάξει, μικρό σαν κελί φυλακής με τα πλήρως βασικά (κρεβάτι, νιπτήρα κ.α.) καθαρό και επιμελημένο δεν προσθέτει ούτε αρνητικά αλλά ούτε και θετικά. Χώρια που είναι εκτός σαλονιού οπότε είναι κάπως απομονωμένα εκεί.

Το μωρό ήρθε μάλλον γρήγορα. Μπήκε ευδιάθετη μέσα αλλά δεν φαινόταν να έχει όρεξη για πάρλα. Αμέσως-αμέσως ανέβηκε πάνω μου και με άφησε να περιποιηθώ τα βυζάκια της. Μικρά και τρυφερά δεν άργησαν να με καυλώσουν σε συνδυασμό με το απαλό σαν κρέμα δέρμα της. Η αίσθηση ήταν πολύ όμορφη και από μόνη της διεγερτική αφού η Αντριάννα περιορίστηκε στα πολύ υποτυπώδη δηλαδή κάποια φιλάκια στο λαιμό και στο στήθος και αυτά όχι ιδιαίτερα ένθερμα. Μόλις είδε ότι είχα γκαυλώσει φόρεσε το σκουφάκι και ξεκίνησε μια νευρική και κάπως άγαρμπη πίπα. Με μικρή διάρκεια το τελείωμα της ήταν περισσότερο ανακούφιση παρά οτιδήποτε άλλο, οπότε αφού ξεμπέρδεψε και με αυτό ανέβηκε με δική της πρωτοβουλία από πάνω μου και άρχισε να κονταροχτυπιέται με τον μπούτσο μου. Ομολογώ ότι κάπως με εξέπλιξε καθότι δεν περίμενα τέτοιες πρωτοβουλίες από μέρους της. Η Αντριάννα εκεί έδειξε το σθένος και το επίπεδο μιας έμπειρής επαγγελματίας πόρνης καθώς ανεβοκατέβαινε πάνω κάτω στο σκληρό πέος μου αφήνοντας με να απολαύσω την αίσθηση. Αφού τελειώσαμε και με αυτή την στάση στήθηκε για πισωκολλητό αλλά εγώ την γύρισα για ιεραποστολικό. Εκεί ήταν κάπως πιο τυπική με πολύ λιγότερες πρωτοβουλίες και χωρίς να μιλάει. Γενικά καθ'όλη την διάρκεια της συνεύρεσης μας δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου. Το τελείωμα δεν άργησε να έρθει όπως και ο τυπικός χαιρετισμός και η αποχώρηση της από το δωμάτιο.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι πρόκειται για μια κοπέλα με καλή προς μέτρια εμφάνιση (κρίνοντας με αντικειμενικά κριτήρια) και με τυπική απόδοση στο δωμάτιο. Οποσδήποτε δεν είναι ξεπέτα αλλά δεν προσθέτει κάτι παραπάνω ώστε να σε κάνει να την αναζητήσεις ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2014
Μια χαρά είναι η κορασίδα......
20 Ιανουαρίου, 2014
+1=7
Μεγάλο χαμόγελο
21 Ιανουαρίου, 2014
Θετική! (8 στις 9)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3