Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάποιες υποχρεωσεις με έφεραν στην περιοχή του Μεταξουργείου. Η αλήθεια είναι ότι δεν συχνάζω στην περιοχή,καθότι προτιμώ τα τσιμπουκάδικα της οδού Διδύμου. Μετά από μια πολύ σύντομη τσάρκα απογοητευτηκα.μόνο ξεδοντιάρες και χώροι που βρωμούσαν. Είπα να περάσω και το απο το 28Α που ήξερα ότι έχει χοντρούλες. Παρουσιάστηκαν δυο κοπέλες...η Πάολο μου έκανε κλικ,η αλλη ηταν κάπως ξινισμένη.. Αν ήταν 20ε δεν θα τα έδινα. Αλλά για 10 είπα να κάνω τη δοκιμή.

Ήρθε στο δωμάτιο το κορίτσι μες στην τρελλή χαρά. Μου έλεγ κάτι ρουμάνικα,δεν εδωσα σημασία. Ξεκίνησε αμέσως τσιμπούκι,αρκετά καλό. Στο μεταξύ χούφτωνα την κωλάρα της και τις μπουτάρες της. Καθαρό κορίτσι ,μύριζε όμορφα.Το πρόσωπο της δε λέει τίποτα. Τα βυζάκια της μικρά ,αλλά αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα,καθώς οι ρώγες της ερεθίστηκαν με το πρώτο παιχνίδισμα της γλώσσας πράγμα που εκτίμησα ιδιαιτέρως
Μου έκανε εντύπωση ότι δεν είχε ίχνος κυτταρίτιδας. Ξεκινησαμε λοιπόν το κυρίως γαμήσι σε ιεραποστολική στάση. Το μοιραίο κόντεψε να επέλθει γρηγορα,οπότε και έκοψα ρυθμό. ΔΕχόταν φιλιά,τα βογγητά της ηταν ερεθιστηκά και έτριβε την κλειτορίδα της κατα τη διάρκεια . Επόμενη στάση στα 4. Κωλάρα,τι άλλο να πω! Μου αρεσουν πολυ οι γυμνασμενες κοπελες,αλλά η συγκεκριμενη με έφτιαξε πολύ. Άντεξε αρκετά δυνατό σφυροκόπημα ,ώσπου ήρθε το τέλος. Με χαιρετησε και έφυγε .

Καλή περίπτωση σε γενικές γραμμές και για τα λεφτά της...μονάδικο αρνητικό η λειτουργία του κλιματισμού σε υπερβολικά υψηλή ένταση.
Θα την τιμήσω ξανά στα σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού