Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενδεικτική ημερομηνία, κάπου στα μέσα Δεκέμβρη έγινε η επίσκεψη.
Είχα δει σε τσάρκα την Αριάδνη και την θυμήθηκα που την είχα δει ως Ζιζέλ στο Βρ 42. Μου άρεσε από τότε, αλλά είχα πάει με άλλο στόχο εκεί οπότε δεν είχαμε γνωριστεί περισσότερο. Είναι πολύ γυμνασμένη, ξεχωρίζουν οι κοιλιακοί της λίγο, τόσο που είναι για εμένα καύλα κι όχι αποκρουστικό. Είναι ψηλή, μελαχρινή, προμιλφ θα έλεγα, με μακριά πόδια και μεγάλα βυζιά, ενισχυμένα....
Της ζήτησα να φορέσει παπούτσια κι έβγαλε τις μπότες που φορούσε, γιατί ήθελα να παίξω και με ποδολαγνεία.
Πήγα λοιπόν να κάνω το μπανάκι μου και περίμενα. Και περίμενα. Και περίμενα κανένα 25λεπτο, χωρίς να υπάρχει πελάτης άλλος! Άνοιξα την πόρτα και με άκουσε η τσατσά και μου λέει: Τώρα, έρχεται!
Μα καλά, γιατί το κάνουν αυτό;
Όταν ήρθε ήταν πολύ πρόσχαρη και φιλική και με ρώτησε τι ακριβώς θέλω. Της τα είπα και αρχίσαμε. Όταν άρχισα να της χαιδεύω και να της γλύφω τα πόδια παρατήρησα το μοναδικό μειονέκτημα της συνεδρίας: Τα πόδια της ήταν αξύριστα! Ίσως γι'αυτό να φοράει σχεδόν πάντα μπότες... Εγώ το θεωρώ αντιεπαγγελματικό αυτό, επειδή έχω και το φετίχ βέβαια. Κάποιος άλλος μπορεί να μην ενοχλείται.
Κατά τα άλλα ακολούθησε τους ρυθμους μου, αφού ήξερα τι ήθελα, και μου το έδωσε. Δεν μου αρήθηκε τίποτα και η όλη εμπειρία ήταν πολύ καλή. Θα ξαναπήγαινα μαζί της.
Τώρα είδα ότι έφυγε από την αλυσίδα, κάπου διάβασα σε μια ενημέρωση συναγωνιστή ότι είναι με άλλο όνομα σε άλλη αλυσίδα, αλλά δεν συγκράτησα το που.
Καλές τσάρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Αριάδνη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, kotsos81

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2014
Ορνελα στο Βουρβαχη 19 Χαμόγελο
14 Φεβρουαρίου, 2014
Είσαι μεγάλος!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2