Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρωτοεμανιζομενη στα μερη μας η Αντρέα.
Τη φωναξε η τσατσα, κι ηρθε και σταθηκε μπροστα μας σχεδον ακινητη, με τα χερια της σταυρωμενα στο υψος του εφηβαιου της....
Μικρωμαμωμενη, μαυρα σγουρα μαλλιά, μ ενα υπεροχο φωτεινο προσωπο, κι ενα ακομα πιο γλυκο χαμογελο! Ηλικια γυρω στα 25.
Αν και ειχα παει για αλλη, το παρουσιαστικο της Αντρέα με γοητευσε, κι εγνευσα καταφατικα στην τσατσα. Το χαμογελο της σαν να πλατυνε κι αλλο τοτε. Η προσφατη εμπειρία μου σ αυτο το μαγαζι με την Αννα μ εκανε να φουσκωνω απο αισιοδοξία και τα πεντε λεπτα της προσμονής φανηκαν πολλα!

Φρούδες ελπιδες....

Ηρθε στο δωματιο με τα συνεργα ανα χειρας. Λιπαντικο, αντισηπτικα μαντηλακια, αν και δεν ειχα παρει κανενα πρόγραμμα. Τα αποθεσε με ταξη στην ακρη του κρεβατιου, αποφεύγοντας αλά Μεσι εμενα...
Μου ζητησε ευγενικα να ξαπλωσω, ενω αυτη εβγαζε μονη της τα εσωρουχα στην αλλη ακρη του κρεβατιου....Πραγματικα μου περασε η ιδεα να παω να αρχισω να βαζω τα δικα μου, ετσι απο περιεργεια, να δω πως θα αντιδρασει....Δεν το εκανα επειδη διατηρουσε ολη αυτη την ωρα το χαμογελο της, οποτε κι εγω διατηρουσα τις ελπιδες μου για μια καλυτερη συνεχεια...που δεν ηρθε ποτε!

Ξαπλωσα κι αρχισε μια χειρομαλαξη σε ημιλυποθημο αποδεκτη. Εφερε το κορμι της κοντα μου. Η αφη της λειας επιδερμιδας του κορμιου της, εφερε την επιθυμητή στύση, ωστε να ειναι ασφαλής η τοποθέτηση του προφυλακτικού. Η πιπα μαλλον αδιαφορη.

Της ζητησα να ξαπλωσει, οχι για να μπω ακομα μεσα της, αλλα μπας και παιξουμε λιγο.
Αν και δεν της αρεσε η ιδεα, το εκανε και φανηκε να ανοιγεται λιγο στη....γοητεια μου!!! Χαμόγελο
Οχι ομως πολυ....το όμορφο μικρο της στηθος αποδείχτηκε αφιλοξενο.
Κατηφορησα πιο κατω.....No no no!!!!!!
Εμ δεν γινεται ετσι!!!!
Αφου καταλαβα οτι δεν θα παιξουμε, ειπα να τελειωνουμε μια ωρα αρχιτερα.
Αλλαξαμε δυο στασεις, τελειωσα και την εκανα αμεσως για τον νιπτήρα.
Καταλαβε οτι κατι δεν πηγε καλα κι ηταν ολο γλυκες μετα, αλλα ηταν αργα.

Αν και εμφανισιακα με καλύπτει απολυτα, θα πρεπει να θεωρησω εντελως πεταμενο το πρωτο εισητηριο της χρονιας.
Ενω ηταν φιλικη κι ευγενικη, θα πρεπει να καταλαβει οτι σεξ δεν ειναι μονο το πηδημα. Ακομα και το αγοραιο.
Θα ζηλεψω πολυ αν διαβασω οτι καποιος αλλος καταφερε να την ξεκλειδώσει και να περάσει καλα.
Μεχρι τοτε ομως, θα μου μεινει απλα απωθημένο...
Ελπιζω καποιος να της μεταφρασει ετουτα, γιατι δεν ηταν δύστροπη. Ισως απλα δεν ξερει τους κανονες του παιχνιδιού και του ανταγωνισμού.

Τα δυο σιδερενια κρεβατια του μαγαζιου πρεπει επιτελους να αλλαχθουν, αφου πανε σαν κούνιες.
Το σεντονι εχει καταργηθει απο καιρο.
Το μεσαιο δωματιο βεβαια ειναι πολυ ωραιο, αλλα ηταν κατηλειμενο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2014
Κρίμα αγαπητέ συνάδελφε και συναγωνιστή ... απλά κρίμα ... ειδικά όταν το εξωτερικό περιτύλιγμα ήταν όπως ανέφερες ... και δεν έδειχνε συμπτώματα ξεπέτας. Σε αυτές τις περιπτώσεις πιστεύω ότι φταίνε και τα μαγαζιά και τα αφεντικά που δεν λένε τα βασικά στα νέα κορίτσια του χώρου, αλλά σίγουρα έχεις τις ευθύνες της και η νεαρά που δεν προσπαθεί για το πραγματικά καλύτερο. Σε αυτές τις περιπτώσεις η δικιά μου άποψη είναι ότι πρέπει να σταματάνε αυτή την δουλειά μιας και δεν κάνουν όλες για αυτό το επάγγελμα. Πάντως σου εύχομαι τουλάχιστον να ήταν το πρώτο αλλά και το μοναδικό κακό περιστατικό στην νέα χρονιά ... και όλες οι υπόλοιπες συνεδρίες να σε αποζημιώσουν πλουσιοπάροχα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1