Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τριτη και τελευταια καταθεση για σημερα με την πωλινα την οποια ειχα παρει οταν ηταν αλκιβιαδου,τοτε ηταν μπαζο τωρα μου φαινετε οτι ομορφηνε.Μπαινοντας στον οικο μου κανει γνωστο η τσα2 οτι η κοπελα ειναι δωματιο και να περιμενω,συλογιζομαι τι γινετε σημερα ενω στην πιατσα δεν υπηρχε κοσμος τα δωματια γεματα,οπως και εδω οπως διαπιστωσα αργοτερα οταν ειδα την κοπελα και εκανα γνωστη την προθεση μου στην τσα2 οτι θα περασω,μου ειπε να περιμενω να βγει συναγωνιστης και να καθαρισει.Εμφανιση πωλινας μιλφ κοντα στα 45 ψιλη κακονικον κιλον με λιγη μπυροκοιλια 3+ βυζι πεσμενο εμφανιστησε τοπλες στο σαλονι.Αναμονη στο δωματιο κανα μισαωρο,το δωματιο καλο κανονικη θερμοκρασια μεγαλο με ντουζιερα και δυο καναπεδες.Ερχετε η πωλινα ξεκινημα προκαταρκτικον με φιλια απο μερους της οχι στο στομα,και ισπανικη,μετα πιπα ακα καλη υγρη ασχολιθηκε και με τα μπαλακια,τις πιεσα το κεφαλη καποια στιγμη για λαρυγγωτη αλλα αρνηθηκε πολλα ψευτικα αχ βαχ που καναν μπαμ οτι ειναι θεατρο, μετα περασμα καποτας πρωτη σταση απο πανω αλλα κουραστηκε γρηγορα δευτερη ιεραποστολικο στο οποιο κουραστηκα εγωΜεγάλο χαμόγελομουνι ανοιχτο δεν καταλαβαινα τιποτα,τριτη και τελευταια στα τεσσερα αλλα λογο οτι ηταν η τριτη καταθεση σημερα δεν μπορουσα να χυσω, της ζητησα κωλο αλλα δεν ειχα καλη στυση και δεν εμπαινε, βγαζω το προφυλακτικο και τον παιζω παω να βαλω δαχτυλο στο μουνι και μου λεει περιμενε, μου βαζει καποτα στα λαχτυλα και τα χωνει στην μουναρα τηςκαι αρχιζω να την μαλακιζω οπου εκει ειχαμε ρομαντικα κλανιδια Μεγάλο χαμόγελο,τωρα απο το μουνι απο κωλο δεν ξερω παντος δεν με πηρε καποια μποχα, σε καποια φαση ειπε οτι χυνει και της εβαλα τον πουτσο στο στομα και εχυσα και εγω.τωρα αν εχυσε στα αληθεια δεν ξερω δεν ειδα υγρα παντος.Συμπερασμα καλη και αυτη η καταθεση στο δωματιο καθησα κανα 20αλεπτο, η τσα2 δεν ενοχλησε η πωλινα δεν ειπε οχι σε τιποτα, το μονο που με ξενερωσε λιγο ηταν τα ψευτικα αχ βαχ, ηταν καθαρη και ευγενικη αυτα, και αυτη η καταθεση πετυχημενη ας ειναι καλα οι συναγωνιστες που γραφουν μπεμπας, λαγος, νεασμυρνη,φανουρης,και αλλοι που γραφουν συνεχεια και ενημερωνουν και δεν τρωμε φολες αυτα καλη χρονια και καλα γαμησια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού