Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Μασατζίδικα 97592
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα αρκετο καιρο να παω στο συγκεκριμενο λιοτριβι και το τιμησα χθες.παρκιν ευκολο μιας κι ηταν Σαββατο απογευμα σε διπλανο στενο και αφιξη στο μαγαζι.παρουσες ηταν μονο 5 κοπελλες και επελεξα τη Τζουλια.για οσους δε την ξερουν προκειται για μια κοντουλα κοπελλα με κανονικο σωμα,ωραια χαρακτηριστικα προσωπου,κοντο μαλλι,2αρι βυζι και λιγο τσουπωτο κωλαρακι.με ενημερωσε για τα προγραμματα,αλλα τα ηξερα και το μονο που ειχε αλλαξει ηταν οτι προσθεσαν το προγραμμα μισης ωρας με 60 ευρω κι οτι το nuru κατεβηκε στα 110 ευρω.καλο αυτο,ο ανταγωνισμος δουλευει φαινεται γιατι καποτε ειχε 150,μετα 130,μετα ανοιξαν αλλα μαγαζια με 120 και να τωρα τα 110.τελος παντων στο θεμα μας τωρα.εγω πηρα το προγραμμα των 80 ευρω με δυο εκτονωσεις και μασαζ.μπανακι γρηγορο στη ντουζιερα και σε λιγο ηρθε το κοριτσι.ξεκινησαμε με χαδια και πιπα για να αδειασω τα χοντρα που λενα πρωτα κι ετσι σχετικα γρηγορα τελειωσα μεσα στο στομα της Τζουλιας φορωντας το λαστιχο ομως.μετα απο αυτο τη ρωταω δεν κανεις ακα?πως δεν κανω λεει αλλα νομιζα οτι δε θα το ηθελες.τι ειπε τωρα σκεφτομαι?Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!δεν πειραζει,στο δευτερο γυρο.αφου με καθαρισε γυριζω για το μασαζακι.ζητησα απαλο,χαλαρωτικο μασαζ γιατι δεν ειχα ξανακανει μαζι της και δεν ηξερα αν το κατεχει.ξεκινησε λοιπον απο τα ποδια κι ανεβαινε προς τα πανω και με τις απαλες κινησεις που εκανε εδειχνε να το κατεχει.ζητησα λοιπον λιγο πιεση περισσοτερο κι εκει πραγματικα το χαρηκα και το αισθανθηκα καλυτερα.ειδικα στη μεση και στην πλατη ανακουφιστηκα.δυστυχως ομως το μασαζ σταματησε στην πλατη και δε συνεχιστηκε και στον αυχενα,δεν ξερω γιατι και η αληθεια ειναι το ηθελα.προς το τελος λοιπον του μασαζ ανεβηκε και πανω στο μασαζοκρεββατο για λιγο βυζομασαζ αλλα δε βοηθαει σε αυτο το στηθος της καθ οτι μικρου μεγεθους,αλλα το γλυψιμο στο αυτι και χαμηλα στα αρχιδια ηταν εξαιρετικα καβλωτικο.γυριζω λοιπον ανασκελα κι αρχιζει ο αγωνας με λιγα γλωσσοφιλα να ανταλλασσονται και κατεβαινει φιλωντας το στηθος μου και την κοιλια μου χαμηλα για πιπα.πιπα καλη θα ελεγα,αργη,οχι βαθια ομως,περιποιηση στα αρχιδια αρκετη και καλη και γρηγορα ειχα γινει τουρμπο.περασμα λαστιχου και την τοποθετω ανασκελα καθετα στο μασαζοκρεββατο κι αρχιζω τον αγωνα.το κοριτσι αντεχε στα χτυπηματα κι ειχε ενα καβλωτικο βλεμμα τελειο.γυρισμα αλλιως και την παιρνω πισωκολλητα ενω εχω σκυψει πανω της και τη φιλαω και με τα χερια μου χουφτωνω το στηθος της.μετα απο λιγο ο αγωνας ελαβε τελος και τελειωσα μεσα της ικανοποιημενος αρκετα.

συμπερασματικα λοιπον ηταν μια καλη συνεδρια για μενα, το ευχαριστηθηκα αρκετα,η κοπελλα ευγενικη και ομιλητικη στη διαρκεια του μασαζ,το οποιο το κατεχει καλα και στον αγωνα ανταποκριθηκε αψογα.
να ειστε καλα παιχτες,χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε και να πηδαμε ακομα καλυτερα.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.998
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2013
Σωστός φίλε
Κ ΓΩ είχα πάρει την Τζούλια με nuru κ ήταν πολύ καλή.
Καλή κ η μείωση τιμών γιατί θέλω να ξαναπάω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1