Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενα πρωι καθως βρεθηκα στην φυλης ειχα κανει και λιγο ερευνα αγορας στο σιτε οποτε ηξερα τι έψαχνα άλλα λόγο οτι ηταν πρωί και
αρκετα σπιτια ηταν κλειστα και βερεθηκα να τριγυρναω μπηκα στο 134β με την ροζ πορτούλα!βγηκε κατευθειαν η τσατσα με την κοπελα μου λει ενα
η Κατερίνα ειναι σημερα και ειναι απίστευτη τιν κοιταω για λιγο και λεω δίνω το οκέι στιν τσάτσα.Η Κατερινα ειναι μαυρομαλα μετριο υψος ανυπαρκτο στηθος
που είχε πεσει, ωραια ποδιά και κώλο πληρώνω το 20ρικο και μπαίνω στο δωματιο.Εφοσον γδυνομουν σιγα σιγα μπηκε η Κατερινα και με ειδε συστηθικε (δε φενοταν να ειχε διαθεση)
οταν το ματι τις Επεσε στο στρατιωτικό ΤΑΠ (μεταλλικό νεκροταμπελο) τοτε με επιασε τι κουβεντα και τι ειναι αυτο και τετιες ιστοριες οτι εχει και αυτη ενα..
και το χαζευε πανω μου συνεχως αφου συζητούσαμε λιγο στο ορθιο και χουφτονα με τις παλαμες μου τιν κωλαρά της και με ανταλλάξαμε φιλια στο λαιμο εβγαλε το προφυλακτικό και μου το περασε
στο όρθιο και με ξαπλωσε στο κρεβατι γυρνώντας στα πλαγια και ξεκίνησε το πανηγύρι,μου έκανε μια ωραία π!π@ βαθεια και υγρη και ηστερα σηκώθηκε και γύρισε στα τεσσερα και μου λει
της Απανταω αφου τιν πηρα λιγο σε αυτη τι σταση γιατι με πονούσαν τα γονατα και της ζήτησα να αλλαξουμε οπου
καθησε πανω μου και ημουν πιο χαλαρος και ξεκουραστος και σφυροκοπούσα αβέρτα αφου η ωρα περνουσε και το τελος δεν ερχοταν της ζήτησα να παμε σε πιπα αλλα μου λει
και αλλαξε τιν σταση γυρισε αναποδα μου εκλεισε τα ποδια και με καβάλησε οσπου υστερα απο δυο λεπτα ηρθε το τελος.
Υστερα μου ξαναρχισε τις ιστορίες για το Ταπ και γιατι κανω αυτη τι δουλεια και τα σχετικα!
Γενικα περασα πολυ καλα μαζι της τιν συστήνω ανεπεφιλακτα απο εμφάνιση μπορει να ειναι λιγο πεσμενη αλλα η κοπέλα στο γ@μ!σι ειναι ποιότητα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
ascaron1
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού