Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Mαρία είναι μία τζιλφ καλοδιατηρημένη για την ηλικία της με πολύ πρόστυχο αλλά τρομακτικό πρόσωπο.
Έχω την εντύπωση ότι έχει δουλέψει σε κωλόμπαρο την εποχή που τα κωλόμπαρα υπήρχαν ως δυναμικές κι όχι όπως τώρα που βαράνε μύγες.Μελαχρινή με σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους,σώμα χωρίς περιττά κιλά,φυσικό πεσμένο 2άρι βυζί
και επίπεδο κώλο.Η Μαρία δεν ενδείκνυεται ούτε για gfe αλλά ούτε και για pse.
Μπορεί να γέρνει στο δεύτερο φυσικά για να δέχομαι να μπω βάση του γούστου μου αλλά ανήκει μια άλλη κατηγορία.
Είναι κάποιες στιγμές που οι μπουρδελιάρηδες θέλουν μια ανάπαυλα από όλα και βαριούνται να γαμήσουν.
Εκεί λοιπόν παίζει δυνατά η Μαρία,με ελεύθερο στοματικό και με ένα από τα κορυφαία σέρβις αρχιδιών.
Γνωρίζει το τι μπορεί να κάνει και το καλλιεργεί,παρέχει επίσης κώλο στο μενού.
Τα βυζιά της δεν είναι και κάτι το φοβερό αλλά επιτρέπει την ενασχόληση μαζί τους.
Προκαταρκτικά υπήρξαν με φιλιά στο σώμα και στον λαιμό από την πλευρά της ενώ δακτυλιάσματα,69 και γλωσσόφιλα
φάνηκε να τα τα παρέχει από την προθυμία της αν και δεν τα κυνηγώ αυτά όπως έχω ξαναπεί.
Μιλάμε λοιπόν για υπερφούλ πρόγραμμα στα 10 ευρώ.Εγώ πήρα το απλό πρόγραμμα και απόλαυσα μια πολύ καλή
υγρή και βαθιά πίπα,δόντι δεν υπήρξε καθόλου ενώ ρουφούσε την πούτσα σαν ηλ.σκούπα με την στοματάρα της.
Η Μαρία ζωγραφίζει γενικώς με την πούτσα στο στόμα σε κάθε εκατοστό της ενώ ασχολείται έξοχα με τ'αρχίδια
(φοβερό γλύψιμο και ρούφηγμα).Είναι από τα γνωστά,έμπειρα και καθαρά τζιλφ που χαριτολογώντας να σημειώσω
ότι αντέχουν στον χρόνο σε θέμα υγείας και καθαριότητας,γενικώς δεν παρατήρησα κάτι άσχημο.
Το γαμήσι με την Μαρία υστερεί όμως,το σώμα της και η μυική της δύναμη στην κατηγορία τζιλφ δεν την βοηθάει
(μάλιστα της απαγορεύει) να συμμετάσχει πολύ δυνατά σε όλες τις στάσεις.
Έχει την εμπειρία να στηθεί ικανά για την καύλα αλλά δεν υπάρχει ρυθμός στο θέμα,συνεπώς ασχολήθηκαμε από κοινού με την πίπα,αυτή δούλευε κι εγώ απολάμβανα.Στο δωμάτιο έμεινα κάτι λιγότερο από ένα τέταρτο ενώ τσατσά δεν είδα στον χώρο κι αφού λοιπόν δεν είδα,χρήζω τσατσά την ίδια και οφείλω να πω ότι δεν μου έγινε κάποια νύξη
για να τελειώνω γρήγορα.
Γενικώς πάντως αυτό το πορνείο βιάζεται προς τον πελάτη μπορώ να πω όταν έχει τσατσά,είναι η πολιτική του
να πράττει έτσι.Τα δωμάτια είναι απλά αποδεκτά στο όριο ίσα για να γαμήσεις,βασικά μάπα είναι αλλά όταν θυμάμαι
πως ήταν παλιότερα τα βλέπω τώρα πολύ καλύτερα,οι βρύσες δουλεύουν (ας πούμε) αλλά για άγνωστο λόγο ξαναχαλούν
ενώ από θερμοκρασία είναι μια χαρά.Θα σημειώσω εδώ κάτι που πολλοί δεν ξέρουν.
Αν και αυτό το μαγαζί όπως και το 38 πάνω ήταν πάντα για φάπες από εμφάνιση,παρόλα αυτά έχουν παρελάσει από εκεί
μυθικές παρουσίες που πρόσφεραν φοβερές υπηρεσίες τόσα χρόνια και σαν βασικές υπηρεσίες αλλά και σαν έξτρα.
Βέβαια αυτά συνέβαιναν στο 20άρικο συνήθως ή κάποιες φορές και στα 15 ευρώ.
Σπανίως υπήρξε κοπέλα εκεί που να έκανε μόνο απλό πρόγραμμα,οι ιστορίες του σπιτιού είναι μοναδικές και πολλοί
από εμάς έχουν βάλει από ένα λιθαράκι.
Αυτό που δεν είναι γνωστό λοιπόν είναι ότι αυτά τα χαμόσπιτα ήταν τα πρώτα σε όλο το Μεταξουργείο που έβαλαν
κλιματισμό,πως τα φέρνει η ζωή ε;
Τέλος επιστρέφοντας στην Μαρία θα πω ότι σαν γενική εικόνα είναι απλά μια τυπική παρουσία που ο χρόνος
πια δεν την βοηθάει (όπως προείπα) να συμμετέχει ενεργά οπότε μην περιμένετε και κάτι το ιδιαίτερο στο γαμήσι.
Στην πίπα όμως πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο έστω και γι'αυτήν την ανάπαυλα των γαμησιών που όλοι μας λίγο-πολύ
χρειαζόμαστε.Αραιά και που λοιπόν θα την επισκέπτομαι μόνο γι'αυτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2013
ωραίος !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1