Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γυρο στις δεκα το πρωι επισκεφτομε το εν λογο δελο..πηγαινα για την μαρια αλλα δεν ηταν.Λοιπον μια τσατσα ξανθια χονδρη μαλλον τραβελοπουστας..μου παρουσιαζη την τζενουλα μαυρομαλα πολυ μικρο βυζι πεταχτον κολο απο αλβανια ηταν χαμογελαστη αλλα χωρις νανοιγη το στομα καθος γελουσε.Ειπα να τολμησο ρωτησα την τσατσα αν απλα αφηνη να γλυπσυς βυζι οχι κατι το ιδιαιτερο δηλαδη ,αλλα ειχα τους λογους μου..Μου λεει η τσα μα βρε παιδι μου πως θα καβλοσις χωρις να ρουφας βυζι..;Τις λεω καβλονο και χωρις απλα ρωταο για να ξερω τι κανει κτλ..λεει φυσικα και οχι μονο αυτο αλλα και αλλα πολλα θα δεις μεσα...Δινο το κοκκινο και μπαινο ερχετε σε πεντε λεπτα καθετε διπλα μου και χαμογελαει ανοιγοντας το στομα εκει λεω αυθορμητα ουλα ουλα!για σου βρε τζενουλα εξου και ο τιτλος..Τυποι δοντια σαν το νυχι στο μικρο δαχτυλο των ποδιον μου και κατι ουλα γιγαντες....Αρχικα ξαφνιαστηκα μετα ομως νευρικο γελιο..παει να κανει αμεςος πιπα δεν το κατιχε...λεω αστο πεξτον ,ουτε αυτο πηγε να μου τον στραβοσι..Την γυριζο σε κανονικι σταση αρχιζο γαμαο δυνατα και εκει κανο το λαθος και την κοιταζο στο προσοπο γελουσε και ελεγε και αλλο δοσε και αλλο ,,τις λεω παρε και αλλο παρε και αλλο και εκει εσκασα στα γελια δεν αντεξα...Λεει τι εγινε τις λεω αστο και κοιτα πως βαρανε μαλακια...Αρχιζο τον παιζο αγρια αλλα με τεχνικι ...εκει πριν χυσο παο να γλυψο βυζι ,.τραβηχτηκε ...γιαυτο και η χαμηλη βαθμολογια στην τσα,..Τις λεω τι επαθες και λεει πονη βυχακι μου ...και γελουσε πω πω ...Με το δεξι μου χερι της πιανο την κεφαλι και την ακουμπο στον αριστερο μου ομω ...Με το αριστερο χερι βαραο αγρια μαλακια αγρια μεν με τεχνικι δε...και τις ελεγα κοιτα κοιτα και ετσι εχυσα....Τυποι μου μακρυα...Εκτος αν θελει να τις δειξει και κανας αλλος πως βαρανε μαλακια μπας και μαθει...χα χα χα !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Tζένη
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2013
Λυπήσου τα ματάκια μας!Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1