Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Βικτώρια την είχα δεί σε πρόσφατη τσάρκα και μου έιχε κινησει πολύ το ενδιαφέρον.
Σημειώνω πως δεν την έχω δει ποτέ στο παρελθόν σε άλλο σπιτι.
Δινω περιγραφή.
Μετρίου εναστηματος ξανυό Ρωσομιλφ ηλικιάς 43-45 περιπου.
Στεγνό και γυμνασμένο αθλητικο σώμα με ομορφη επιδερμίδα. Μικρο στητο στηθος, μικρό κωλαρακι, επιπεδη κοιλια.
Πρόσωπο σχετικά ενδιαφέρον και μαλλι οχι μακρύ πιασμενο πίσω.
Πηγα σχετικά πρωί και εδωσα το 20 αρι στην σεξυ ρωσιδα τσατσα και περασα στο δωματιο.
Η τηλεοραση επαιζε τσοντα των 90's.
Η Βικτώρια μιλά πολύ καλά ελληνικά και με το που ηρθε εβγαλε τα ψιλοτάκουνα και ενα πολυ σεξι μαυρο σαντελωτο κορμάκι που φόραγε.
Δεν αναλωνεται σε κουβέντες και συζητήσεις,κανει αμεσως επιθεση με γλωσσοφιλα και φιλιά σε όλο το σώμα.
Γενικά της αρεσουν τα προκαταρκτίκα και δεν βιαζεται καθόλου να περασει στην "επόμενη φαση"
Το κορμί της είναι πολύ καλο και σφιχτό για την ηλικία της και τα στησιματα που κάνει πάρα πολυ διεγερτικά, σε αυτο βοηθουν βεβαια και οι καθρεφτες που υπάρχουν στο δωμάτιο.
Το στοματικό της ανευ προφυλακτικού είναι κάπως λυσσαλέο, εγω θα το προτιμουσα πιο αργο και βασανιστικό, αυτή το κάνει πολύ γρήγορά με αποτέλεσμα κάποιες στιγμές να αισθανομαι καποιο δοντι της στο καυλι μου...δεν ειναι καθολου κακό ομως και γλείφει άψογα και την γυρω περιοχη.
Στην συνεχεια απο μονη της στηθηκε σε σταση 69. Ειναι καθαρή και απολαμβανει το γλειψιμο. Στο σεξ επίσης πολύ δωτική και συμμετοχική. Να σημειώσω πως στο 15λεπτο η τσατσα χτυπησε διακριτικά την πόρτα αλλα΄η Βικτώρια την γείωσε και συνεχίσαμε για ενα 5 λεπτο ακόμα, συνολκός χρονος δηλ 20 λεπτά.
Μια πολύ καλή περιτωση λοιπόν που επιβεβαιωνει τον ζήλο και τις καλές υπηρεσιες που παρέχουν οι καπως πιο μεγαλης ηλικιας κοπέλες του πρωην ανατολικου μπλοκ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2013
Την Βικτώρια πήγα να την βρω εχθές το απόγευμα αλλά δυστυχώς ο οίκος ήταν κλειστός.Την έχω δει ακόμα 2 φορές και την έχω βάλει στον στόχο μιας και διάβασα ότι έχει πολύ καλές υπηρεσίες και μιας και του ότι το επιβεβαιώνεις και εσύ όντως έμπειρος στα milf.
+1 απο μένα.
23 Δεκεμβρίου, 2013
Την είχες ανάγκη...Κουλ
23 Δεκεμβρίου, 2013
καλησπερα αυτες ειναι σωστες υπηρεσιες και προκαταρκτικα να φτιαχτεις ακουγεται καλη περιπτωση+1
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3