Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Οταν η μερα σου ξεκιναει ασχημα απο το πρωι,τοτε δε στρωνει με τιποτα. τετοια ηταν κι η μερα της συναντησης μου με τη Συλβια.απο το πρωι λοιπον ολα μου πηγαιναν στραβα ή για να ειμαι πιο ακριβης καλυτερα,οχι οπως θα ηθελα.και φτανουμε στο να κανονισω για το βραδυ.τηλεφωνω λοιπον σε δυο-τρια γνωστα ονοματα του χωρου για κλεισιμο ραντεβου και η μια δε μπορουσε,η αλλη δεν ταιριαζαν οι ωρες,η αλλη ελειπε κι ετσι πηρα την αποφαση για το κασκαντεριλικι.ευκολο λοιπον κλεισιμο ραντεβου με τη Συλβια και σκαει μυτη ακριβως την ωρα που ειχαμε πει.ηρθε ντυμενη με ενα απλο και στενο τζηνακι κι απο πανω μια μπλουζα κι ενα δερματινο σακακι. στο προσωπο δεν ειναι και τοσο ομορφη θα ελεγα,ομως δεν ηταν και μπαζο.στο σωμα ειναι ακριβως οπως φαινεται στις φωτο με μονο και μεγαλο μειονεκτημα τελικα οτι ηταν ΑΒΥΖΗ ΕΝΤΕΛΩΣ.
στον αγωνα τωρα.ειχαμε πει απο τηλεφωνου και συμφωνησαμε για δυο-τρεις γυρους ολα κομπλε με πρωκτικο,cim,cif και ακα πιπα.ξεκινημα με λιγα προκαταρκτικα λοιπον και λογω της κουρασης της ημερας τελειωσα σχεδον αμεσως με μια μαλακια που μου τραβηξε μονο.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
ο δευτερος γυρος αρχισε με μια προσπαθεια για πιπα απο μερους της και λεω προσπαθεια γιατι απλα η κοπελλα δε το χει στο συγκεκριμενο κομματι.της ελεγα συνεχως τι και πως να το κανει καλα.απο τα @@@@@@@ιδια δεν περασε ουτε απ εξω που λενε και γενικως για μενα δεν προσπαθησε καθολου σ αυτο.ευτυχως που δεν αργω να παρω μπρος κι ετσι το αφησαμε σχετικα γρηγορα αυτο το κομματι και ξεκινησα μετα το περασμα του λαστιχου με ιεραποστολικο σε αργο ρυθμο και μετα τη γυρισα απο πισω οπου πηρα και τον κωλο της. εκει τα πραγματα ηταν λιγο καλυτερα και μολις πλησιαζα να τελειωσω της λεω γυρνα,για να της τα δωσω στο στομα και στο προσωπο.αλλα που? τελευταια στιγμη εστριψε η καριολα και την πηραν τα φλοκια στο λαιμο και στους ωμους.
αρχισε λοιπον να χαλαει παλι η φαση (απο το πρωι ειχε ξεκινησει αλλωστε)αλλα σκεφτομαι μεσα μου, μωρη καριολα θα ιδρωσεις για να τα παρεις.
ξεκινα τρομπονι παλι λεω λοιπον τωρα και προσπαθησε καλυτερα αυτη τη φορα.μετα απο κανα τεταρτο λοιπον πιπας -ο θεος να την κανει πιπα- οταν ο Περικλης ξαναπηρε τα πανω του ξεκινησε ο αγωνας με cowgirl κι επειδη δε το ειχε κι αυτο γενικοτερα τη βαζω κατω με τα ποδια ψηλα και ξαναμπαινω στο κωλαρακι της για δευτερη φορα.βαραγα και βαραγα κι αυτη ολο εβγαζε κατι φωνουλες (στα αρ@@@@@@@ μου εγω) ωσπου τελειωσα βγαζοντας το προφυλακτικο στην κοιλια της.

συμπερασματικα λοιπον ηταν απο τα κασκαντεριλικια που δεν μου βγηκαν,η κοπελλα για μενα δεν αξιζει τα λεφτα που ζηταει,ουτε τα δουλευει,δε συμμετεχει γενικοτερα και θελει σπρωξιμο για να αποδωσει.τα τηλεφωνα δε σταματανε να χτυπανε(μαλακια μου που δε της ειπα να το κλεισει) και ειναι σπαστικο.τελος στο στοματικο που ειναι βασικο ΔΕΝ το εχει καθολου μα καθολου.επισης δεν εκανε και cim-cif για αυτο και βαζω οτι δεν τηρηθηκαν οι υπηρεσιες.
με λιγα λογια δεν προτεινεται απο μενα και δεν κανει για αυτη τη δουλεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 30, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.008
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2013
3 εκτονωσης, μιαμιση ωρα, δυο φορες λοκω 120 ευρω Σχέση απόδοσης/τιμής: 1 Χμμμ; Χμμμ; Χμμμ;
15 Δεκεμβρίου, 2013
ωραια κριτικη
απο που ειναι η κοπελα???????
15 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου δε μου λενε τιποτα ολα αυτα. η κοπελλα τελικα δεν προσφερει cim,cif, ουτε μια αξιοπρεπη τουλαχιστον πιπα και η συμμετοχη της ηταν χαμηλη(για αυτο και το 3αρι).ολα με σπρωξιμο και μπλα-μπλα απο μενα τα εκανε,λες και ηταν αγγαρεια μαγειρεια Μεγάλο χαμόγελο
η αποδοση λοιπον της κοπελλας σε σχεση με τα λεφτα που ζηταει,ηταν αξια του βαθμου της.
15 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολωνια.
18 Δεκεμβρίου, 2013
Ποσο παιρνει την ωρα δλδ χωρις τα extra? link για τηλ εχουμε?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5