Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η ημερομηνια ειναι στο περιπου γιατι δε θυμαμαι καλα επειδη ειχα εκεινη τη μερα.και εξηγουμαι.

αναζητωντας νεους στοχους τελικα κατεληξα στη Λολα.την ειδα εδω και στο σαιτ του γραφειου της και μου εκανε κλικ που λενε και τελικα το αποφασισα. η συναντηση κανονιστηκε ευκολα με ενα τηλεφωνημα και αφου διευκρινησα με το γραφειο αν τηρουνται οι υπηρεσιες της κοπελλας και απαντησαν θετικα σε οτι γραφει το σαιτ,εδωσα το οκ και το ξενοδοχειο.
μετα απο λιγο ερχεται η κοπελλα και δε μπορω να πω οτι ηταν ασχημη. ωραιο σωματακι,πετιτ,καλοσχηματισμενο κωλαρακι,δεν απειχε πολυ απο τις φωτο της στο σαιτ του γραφειου και λεω ωραια, καλα θα περασουμε.
μεχρι εδω τα καλα ομως.ευτυχως που το χω σαν κανονα να ρωταω ΚΑΙ την κοπελλα για τις υπηρεσιες που λεει οτι προσφερει το καθε γραφειο.κι εδω αρχιζουν τα ασχημα.
ρωταω οτι γραφετε στο σαιτ το κανεις? ναι λεει. κανεις και cif? α!! οχι λεει γιατι εχω μακιγιαζ και χαλαει. extraball εχει λεω? τι ειναι το extraball λεει. αρχιζω και φορτωνω. πιπα ακα κανεις λεω? ΟΧΙ μου λεει μονο με σκουφο.τοτε πως κανεις cim ξαναρωταω εκπληκτος?Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

σημειωνω εδω οτι ολα αυτα δε τα βγαζω απ το μυαλο μου.ηταν ΟΛΑ στα στανταρ της κοπελλας.

ε μ αυτα και μ αυτα τα πηρα κι εγω στο κρανιο,αλλα αφου εχω και τροπους της ειπα ευγενικα να φυγει γιατι αλλα ειπα με το γραφειο κι αλλα μου λες εσυ τωρα και την εστειλα. ελα ομως που ηθελε και εικοσαρικο .τις εκπαιδευουν καλα.λεω αντε κοριτσακι μου στο καλο και πες στο αν θελει τιποτα να με παρει τηλεφωνο.και καπως ετσι τελειωσε η εμπειρια μου με τη Λολα που τελικα δεν τα εκανε ολα (οσα υποσχοταν το γραφειο της).


Υ.Γ. ετσι για την ιστορια να αναφερω οτι τελικα εκλεισε πολυ καλυτερα απ οτι αρχισε η βραδια,αφου καλεσα αλλη κοπελλα (πασιγνωστη εδω) και κυριολεκτικα με ξεζουμισε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2013
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.998
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2013
ετσι το κανουνε μπραβο πετρη. να μη λενε μονο εμενα αναγωγο στα γαμωγραφεια Γερο-μύστης
29 Νοεμβρίου, 2013
καλά έκανες και δεν έδωσες χρήματα για να φύγει...
29 Νοεμβρίου, 2013
Για πες για την πασίγνωστη κοπέλα. Κουλ
29 Νοεμβρίου, 2013
Μπραβο φιλε μου , πραγματικα χαιρομαι που δεν τσιμπησες με ουτε με το 20ρικο.Οχι σαν κ μενα το μ@λ@κ@ που μου φαγανε 350 απο το GoldenAngel και δεν τον εχωσα κι ολας.Μονο ετσι θα βαλουν μυαλο.
Keep on rocking...
29 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αμ πως? ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
29 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι μυστικο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
29 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποτε δε δινω και ποτε δεν υπηρχε περιπτωση να δωσω λεφτα για πραγματα-υπηρεσιες που δεν παρεχονται
29 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αμφιβαλλω για το οτι μονο ετσι θα βαλουν μυαλο,γιατι απλα δε το κανουν ολοι αυτο που εκανα,
(και δεν ειμαι πιο εξυπνος ή πιο μαγκας εγω) ο καθενας βεβαια για τους δικους του λογους.
01 Δεκεμβρίου, 2013
Αυτο το μαγαζι οταν ξεκίνησε έφερνε Μπάζα. Μετά βελτιώθηκε το ρόστερ αρκετα απο εμφάνιση. Δυστυχώς όμως φέρνει αματουρια του κερατά με τουπε. Μάλλον δεν έχουνε κανά σοβαρό άτομο να τοις εξηγήσει πως βγαίνει το ψωμί. Τελικά εχει πιπινακια στο Μετάξι με 20 ευρω που κάνουν απίστευτα πράγματα σε καταγώγια και δώ τα μαλακισμενα αυτού του γραφείου κοροϊδεύουν με τις ευλογίες των αφενταδων τους. Μαύρο στο γραφείο μέχρι να βάλουν μυαλο.
Για τους παλιούς θυμίζω την Zuzana που έφερνε πιπινακια κορυφαία σε υπηρησιες και μιλάμε για αματουρια φοιτητακια.
Δεν εχω καμμια εμπιστοσύνη σε αυτο το γραφείο.ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία μπράβο στο συναγωνιστή που την "έστειλε"
03 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα σε όλους.
Νομίζω ότι το συγκεκριμένο πρακτορείο είναι από τα πιο αξιόπιστα.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10