Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χωρις επιλογες αποφασισα να ξαναπαω στην Βικτωρια, βλεποντας την στην υποδοχη ισιο μαυρο μαλι, να φοραει ενα μαυρο μπραζιλιαν εσωρουχο που τονιζε το ανυπαρκτο κολαρακι της, ισιο μαλι και να μου κλεινει πονηρα το ματι εεεεε με αναψε σαν ξυλοσομπα.!! Αν και το απλο προγραμμα παραμενει στην αλυσιδα 40€, παραδοξος, τα κοριτσια δεν κλεινουν μπουτι...
Η υπηρεσια ευγενικη, προσφερε πετσετουλες χωρις να το ζητησω...πραισλες.!! Εριξα λιγο νερακι πανω μου και περιμενα την Βικτωρια...μπηκε μεσα και ηρθε στην αγγαλεια μου, χωρις να χασω ευκαιρια, απλωσα τα χερια μου πανω στο κορμι της, εβγαλε το μαυρο κορσε σουτιεν που φορουσε, και μου πεταξε στην μουρη το βυζακι της ετσι στα ορθια, διαθετει ενα απο τα ομορφοτερα μεσαιου μεγεθους φυσικα βυζακια, κρεμανε ομορφα προς τα κατω και ειναι φυσικα...λαχταριστα.! μου ζητησε να κατσω ετσι και να με πιπωσει στα ορθια, το εκανα και επεσε στα γονατα, η πιπα της ομολογω με εφερε στα ορια μου, αισθισιακη ενιωθα μεχρι και τους φρονιμητες της...ξαπλωσαμε στο κρεβατι και με ρωτησε αν ηθελα αλλο, εκανα το λαθος και της ειπα να συνεχισει, αυτο με καυλωσε και αλλο, με αποτελεσμα να μην αντεξω καθολου στο περετερω παιχνιδι και ριξω λευκο υγρο νωρις...την εβαλα απο κατω και αφου ετριψα το μουνακι της με το πεοκεφαλο μου, μπηκα μεσα της, τα βογγυτα που εβγαζε ηταν απολυτα συχρονιζμενα με τις κινησεις μου και ηταν σαν να πατουσε το κουμπι μου, εννωσα τα γονατα της και το φως που επεφτε απο πανω δημιουργουσε καποιες σκιες στην γυαλιστερη επιδερμιδα απο τα μπουτακια της, εικονα που μου αρεσε αρκετα και με εφτιαξε, δεν μπορεσα να κρατηθω αλλο και εχυσα....
Το μονο παραπονο μου ειναι οτι δεν μπορεσα να την ευχαριστηθω αρκετα, και ενιωσα σαν να πεταξα 40€, δεν ξερω γιατι μιας και η κοπελα ηταν 100% αποδοτικη, χαμογελαστη και ευδιαθετη μαζι μου, λες και γνωριζομασταν καιρο, αυτο που περιμενα να συνατησω δηλαδη, η Βικτωρια ειναι μια μουναρα απο τις λιγες, μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου αυτη την στιγμη, σωματαρα...με αποζημειωσε πληρως, την επομενη φορα πιστευω να ρεφαρω...και να την τυρανισω λιγακι ωστε να δω τις επιδοσεις στης στα ψιλα γκαζια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2013
ωχ.....ερωτευτηκε ο καραμαν.....Μεγάλο χαμόγελο
G
gl
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1