Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντησα την Κλέλια μετά από παρότρυνση καλού ενδοφορουμιακού φίλου, ο οποίος είναι γνώστης του χώρου των cg, και αφού πρώτα του ανέφερα τα γούστα μου και τι ακριβώς ψάχνω. Δεδομένου μάλιστα ότι την εποχή που πρωτομιλήσαμε δεν υπήρχαν ακόμη κριτικές τις, με διαβεβαίωσε προσωπικά για τις επιδόσεις της στο δωμάτιο και πως αξίζει να τη δοκιμάσω.

Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα για ξενοδοχείο των ΝΠ και η Κλέλια αν και συμπατριώτισσα μας αποδείχτηκε Εγγλέζα στο ραντεβού της. Πρόκειται για μια νεαρή κοπέλα, η οποία όπως έχει αναφερθεί είναι ο ορισμός του (νόστιμου) κοριτσιού της διπλανής πόρτας. Όσοι περιμένουν να συναντήσουν τη σωσία της Δούκισσας Νομικού θα απογοητευθούν σφόδρα. Το σώμα της όμως αποζημιώνει και με το παραπάνω: σφιχτό και με πλούσιες καμπύλες τις οποίες προσφέρει απλόχερα για να τις απολαύσει ο πελάτης. Στα μεγάλα συν της Κλέλιας είναι φυσικά και η ανεπιτήδευτη συμπεριφορά της. Πολύ απλή και πρόσχαρη, χωρίς τους γνωστούς βεντετισμούς και υστερίες που χαρακτηρίζουν πολλές Ελληνίδες (ειδικά του χώρου).

Στα του αγώνα, δεν μπορώ παρά να αναφερθώ πρώτα και κύρια στο στοματικό της. Καταπληκτική πίπα! Υγρή, βαθειά και με μαεστρική χρήση της γλώσσας. Χαλαρά μπαίνει μέσα στο Top-5 της "καριέρας" μου. Αφού κάποια στιγμή αναρωτήθηκα μήπως έπεσα σε καμιά από τις φαφούτες του απόλυτου. Μεγάλο χαμόγελο

Σε όλες τις στάσεις που δοκιμάσαμε ήταν άψογη, με σούπερ τεχνική, πάθος και πολύ καλή υποκριτική, χωρίς ξενερωτικές υπερβολές. Ειδικά η κωλάρα της στα τέσσερα είναι all the money. Τελείωμα με ισπανική, για την οποία το πλούσιο φυσικό στήθος της είναι ιδανικό.

Η συνολική εμπειρία που αποκόμισα από τη συνεύρεση μου με την Κλέλια είναι θετικότατη. Πρόκειται αναμφίβολα για μια κοπέλα που συνδυάζει όμορφη (για τα γούστα μου τουλάχιστον) εμφάνιση και εξαιρετικής ποιότητας υπηρεσίες. Σίγουρα θα υπάρξει επαναληπτική συνάντηση καθότι ιδρώνει τη φανέλα όσο λίγες στο χώρο του αγοραίου έρωτα και η περίπτωση της είναι VFM, όπως λένε και στο χωρίο μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2013
εχω φυγει σουμπιτος
(Updated: 25 Νοεμβρίου, 2013) 24 Νοεμβρίου, 2013
Φίλε δώσε μας τηλ. Η λινκ να τη συναντήσω..
Ευχαριστω
R
RAMBO11
25 Νοεμβρίου, 2013
στο κατοσταρικο μονο μια εκτονωση?????
αν ειναι ετσι και μουναρα να ειναι δεν το θεωρω value κατ'εμε
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ φίλε είμαι γεροντάρα και δεν αντέχω για παραπάνω. Όποιος μπορεί έχει το δικαίωμα να τελειώσει όσες φορές θέλει μέσα στην ώρα.
P
px75
28 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πως ν αντεξεις παραπάνω απο ένα; σε αφηνει η γυναίκα Κατσικογάμης να παρεις ανασα; Γλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5