Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήταν Τρίτη μεσάνυχτα κατα 5:00,

έκανα πρώτα την τσάρκα μου απο Μετάξι να δω τι παίζει Χμμμ;
κατέληξα στο (Ιερα οδό 21) (στο παρελθόν είχα Κατσικογάμης και την Αννα και την Κλαούντια )
ήταν η Χριστίνα, γλυκό μελαχρινό πιπίνι, μικρόσωμο, βυζάκια καλοσχηματισμένα φυσικά μέτριου μεγέθους. καστανή με ανταύγειες.

πληρώνω το απλό εισιτήριο 20 Ευρώ !

Λοιπόν οι αρχαίοι και σοφοί Γερο-μύστης πρόγονοι λέγαν 'Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός'

Η κάβλα η χριστίνα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, ξάπλωσε και λικνύζωντας με αφησε να θαυμάσω το θεσπέσιο κορμί της με το στρόγγυλο κωλαράκι και τα εφηβικά της βυζάκια
Εγώ αρχισα να ασελγώ πανω της Μεγάλο χαμόγελο κάνοντας και λίγο Μαλακία μόλις το είδε αυτό η χριστίνα αρχισε να μου το Μαλακία αυτή

λίγο ποιο μετά μου φόρεσε τον προφυλακτήρα, και μου έκανε το τέλειο τσιμπούκι (η αίσθηση ήταν σχεδόν) σαν να μην φορούσα προφυλακτήρα μάλλον ξέρει να αποροφάει τις αναρτήσεις του ελαστικού, διήρκησε αρκετή ωρίτσα θα έλεγα (έτσι νομίζω γιατί έχασα την αίσθηση του χρόνου και λίγο και του τόπου) Σπασίκλας

στη συνέχεια έρχεται αργά επάνω μου, και το παίρνει μέσα της, για να προλάβω μην έρθει το τέλος την γυρίζω κανονικά να μπορώ να βλέπω το πιπίνι μπροστά μου! και λίγο ποιο μετά ήρθε η ευχαρίστησης Έρωτας

Συμπέρασμα : Δεν ξέρω μπορεί να ήμουν πολύ καβλωμένος αλλά η χριστίνα έχει τεράστια διαφορά απο την Αννα και την Κλαούντια
χριστίνα θα ξαναέρθω καβλωμένος πάλι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού