Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ελλειψη χρονου και οι καυλες με οδηγουν καμια φορα σε επιλογες απελπισιας. Τη Φλωριτα αν και δεν την ειχα ξαναδει ειχα διαβασει τοσο αρνητικες κριτικες που ειχα πει οτι δεν αξιζει στα σιγουρα. Τελικα ποτε μη λες ποτε, σημερα την ειδα στο Ερως και μη εχοντας αλλο χρονο στη διαθεση μου για βολτες ειπα να την παρω. Να πω την αληθεια η εμφανιση της δεν με απωθησε, το αντιθετο συμπαθητικη φατσουλα και αδυνατο κορμι μικροκαμωμενη αλλα με στρογγυλο κολαρακι. Η σκεψη μου ηταν το ξαλαφρωμα καθοτι υπηρχε βαρυ φορτιο και επρεπε να αδειασει. Στο δωματιο τα πραγματα ομως πηραν αλλη τροπη. Αφου εδωσα παραβολο των 40 ευρω για χαλαρα ηρθε και η Φλωριτα. Οπως ειπαν και αλλοι συναγωνιστες κατεβαινοντας απο τα τακουνια κυριολεκτικα προσγειωθηκε στο πατωμα ισως χρειαζεται και αλεξιπτωτο οταν κατεβαινει. Ανεβηκε στο κρεβατι και αρχισε να με χαιδευει. Το κοριτσι ειναι οντως πολυ μικρο 20 μου ειπε ελπιζω τοσο να ειναι. Αλλα ειναι γενικως μικρη σε ολα υψος, στηθος και μουνακι μικρο και στενο. Η πιπα ψιλοκαλη δεν ζητησα κατι παραπανω γιατι ημουνα φορτωμενος και θα κατεθετα παραυτα. Και ενω ημουνα σε πληρη στυση αρχισα να προσεχω ποσο ΤΕΡΑΣΤΙΟ τον εχω. Ενταξει δεν το εχω και μικρο αλλα ουτε και μεγαλο. Μπροστα στη Φλωριτα ομως ενοιωθα Ροκκο. Ειδικα οταν τον εφερα μπροστα στο μουνακι για να τον χωσω με θαυμασα ακομη περισσοτερο. Μιλαμε για πολυ μεγεθος. Τωρα ελεγα αυτο θα χωρεσει σ αυτη την τρυπουλα. Αληθεια τωρα χρειαστηκε αρκετη ωρα για να μπει ...το μισο. Μιλαμε για στενοτητα χωρου. Και δωστου προσπαθεια και δωστου, μπηκε λιγο ακομα. Παντως μιλαμε για πολυ καυλα, μονο μια καμερα μου ελειπε ρε γαμωτο. Φυσικα οπως εχουν πει και αλλοι, συμμετοχη απο την κοπελα ανυπαρκτη οπως και ομιλια. Αλλα ενταξει ακουει οτι της ελεγα το εκανε. Μετα ανεβηκε απο πανω οπου εκανε καλη δουλεια ομολογω. Το τελος ηρθε στο πισωκολλητο οπου εσπρωχνε η Φλωριτα και εγω θαυμαζα την ατελειωτη διεισδυση του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ μοριο μου το οποιο εισχωρουσε πλεον σχεδον σε ολο του το μεγεθος. Τελειωνοντας φυσικα τελειωσε και η ψευδαισθηση, ωραια ηταν θα το ξανακανω.
Υ.Γ Κανονικα λεει δουλευει στο Α. Γεωργιου 50

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Φλωρίτα
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2013
Μεγάλο χαμόγελο
Αφου σε πειραζει τι το πινεις?
05 Νοεμβρίου, 2013
χα χα χα αυτό είναι που λέμε "κριτική για τον πούτσο"
χωρίς παρεξήγιση συνάδελφε
06 Νοεμβρίου, 2013
Εγω τη διασκέδασα αφάνταστα την κριτικη Χαμόγελο
(Updated: 06 Νοεμβρίου, 2013) 06 Νοεμβρίου, 2013
Ρε τυπε thisea,μηπως εχεις μεγαλη ιδεα για το απ'αυτο σου????????????????????Χμμμ;:thinkingΛύπηκαλοπροαιρετα ρωταω για τυχον παρεξηγησεις) και αυτη η Φλωριτα που λετε πως ειναι τοσο μικροκαμωμενη σε ολα της,μηπως δεν ειναι 20 και ειναι ''πολυ'' ποιο κατω????γιατι με τετοιες αναλογιες που γραφεις διχνει για ανιληκη,αρχησαν να φερνουν 16χρωνα+ μεσα στα μπουρδελα τωρα????? σε αυτην την εποχη ολα τα περιμενω,ακομα και ''αρκουδες'' να φερουν δεν θα μου κανει καθολου εντυπωσει ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία....
06 Νοεμβρίου, 2013
Φυσικα ηταν διασκεδαστικη. Εμεις απλως τον πειραζουμε τον συναγωνιστη ... Μεγάλο χαμόγελο
06 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οντως ειναι μικροκαμωμενη η Φλωρη, αφου και εγω σαν πιπινολατρης μολις την ειδα σκιαχτηκα.!!!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6