Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325934
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα πρωι πρωι ειχα στο μυαλο μου την Αντριαννα και ειπα να την επισκεφτω , αφου με ειχε λειψει παρα πολυ και ηθελα να την δω.Φτανοτας στο μαγαζι και μπαινοντας στο σαλονι με υποδεχτηκε η κυρια Μαρια μια απο τις πιο καλες υπερησιες(τσατσα) που εχει το μαγαζι και μου λεει σημερα δουλευει η Αντριαννα περιμενε να την φωναξω. Βγαινει η Αντριαννα με ενα ομορφο ασπρο συνολακι που την ταιριαζαι παρα πολυ και με ασπρες ασπρες ζαρτιερες , που πιστευω πως απο ολο το μαγαζι εχει το πιο ομορφο κορμι για να φοραει κατι τετοιο που την ταιριαζει παρα μα παρα πολυ,που οι αλλες κοπελες δεν μπορουν να φοραισουν κατι τετοιο.Χωρις δευτερη σκεψη μπαινω στο δωματιοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα. Σε λιγο ερχεται και η ΑντριανναΝτροπή τι να πει κανεις για αυτη την κοπελα , ομορφο προσωπο , μαλλια τελια, ματια υπεροχα , κορμι πολυ ωραιο κωλαρακι σουπερΈρωταςΈρωτας.Απλα περασα πολυ καλα μαζι της στο δωματιο ξερει να σε φτιαχνει στο δωματιο ολα ηταν τελεια.Ξεκινωντας με προκαταρκτκικα με γλυψικο στα αρχιδια στη συνεχια φορωντας το προφυλακτικο και ανεβαινοντας απο πανω μου ηταν ολα τα λεφτα , μετα αλλαξαμε σταση σε ιεροποστολικο που ειχαμε καλο ρυθμο και στο τελος απο πισω της που βλεπεις ενα ωραιο κωλαρακι και τελιωνοτας ετσιΚατσικογάμης. Απλα κριμα που ελειπε τοσο καιρο και μου ελειψε παρα. Η κοπελα αξιζει παρα πολλα ειναι πολυ ευγενικο πλασμα.Πιστευω ειναι και η πιο ομορφη κοπελα που δουλευει στο συγκεκριμενο μαγαζi ενταξει μην λεω και τιποτα κακο για τις αλλες κοπελες , αλλα η Αντριαννα την γουσταρω παρα πολυ και δεν νομιζω να μπορει να την πιασει καμια κοπελα. mk .ΤΕΛΕΙΑΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2013
εσυ ολο καλα περνας αλλα ποσα λεφτα εδωσες ποτε λες!!!ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1