Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην νεα μου καθοδο στην Αθηνα ειχα μια ετοιμη λιστα με 6 τηλεφωνακια. Η Παολα ή παυλινα καυλινοβα το καλιτεχνικο της ηταν τελευταια στη λιστα. Ναι καλα μαντεψατε, και οι πεντε πρωτες η δεν το σηκωναν η δεν μπορουσαν εκεινη την ωρα. Ετσι η μονη που μπορουσε ηταν η παολα η οποια ηρθε στο ξενοδοχειο μεσα σε εικοσι λεπτα. Οι κριτικες που ειχα διαβασει εδω μεσα ηταν ετσι και ετσι αλλα ειπα να το ρισκαρω.
Προκειται για μια ομορφη νταρντανοσαρανταρα και βαλε ισως. Απο την πρωτη στιγμη που μπηκε στο δωματιο δεν εχασε χρονο και μπηκε κατευθειαν στο ψητο.
Ηταν πολυ ομιλιτικη(οχι σε σημειο να σου σπαει τα νευρα), προσπαθουσε εστω και με σαχλαμαριτσες που ελεγε να ειναι ευχαριστη και να υπαρχει μια χαλαρη ατμοσφαιρα, κατι που ομολογω τα καταφερε. Γενικα με εκανε να αισθανθω οτι δεν ειμαι με πορνη αλλα με την κοπελα μου. Αναμεσα στης δυο πραξεις που ακολουθησαν μου εκανε ενα ψευτομασαζ το οποιο ομως καποιοι ανω τον σαραντα που δεν μπορουμε να ξαναμπουμε αμεσως στο ψητο εχουμε αναγκη απο λιγο ξεκουραση. Βεβαια δεν ειναι το μασαζ της που θα σε ξεκουρασει αλλα ο χρονος που σου δινει.
οπως ειπα προκειται για ψηλη νταρντανα η οποια εχει τα κιλακια της και το σωμα της ειναι καπως πλαδαρο, ειδικα στην περιφερεια. Παρολα αυτα οχι τοσο σε σημειο που θα σε χαλασει μιας και λογω του υψους της ειναι καπως σωστα κατανεμημενα τα κιλα. Οταν ειναι ξαπλωμενη στο κρεβατι το σωμα της ξεχυνετε σαν αεροδρομιο πανω στο κρεβατι κατι που με καυλωνε ιδιαιτερα. Εκει ομως υπαρχει και ενα θεματακι αφου αν ειστε καπως αδυνατοι η μικροκαμωμενοι δεν θα περασετε και καλα σε καποιες στασεις. Απο στηθος δεν λεει και πολλα, αν της αφηνατε το σουτιεν θα ηταν πιο καυλα πιστευω, ενω στην πρωτη πραξη αν δεν μπει στο μπανιο αφηστε της και της καλτσες. Η κωλαρα της ειναι για αγριο ξεσκισμα με τα χαστουκιων κατι που μου το ζηταγε κιολας.
Στα του αγωνα τωρα αντεχει αγριο ξεσκισμα σε οτι σταση γουσταρετε και δεν λεει οχι σε τιποτα εκτος βεβαια απο πρωκτικο που δεν κανει. Επισης δεν φιλαει με γλωσσα. Στο τσιμπουκι τωρα (μονο με προφυλακτικο) δυστηχως δεν το εχει. Κανει καλα deep throat για οσους γουσταρουν κατι τετοιο αλλα αν περιμενετε να σας φτιαξει με πιπα ξεχαστε το. Μπανιο εκανε ενδιαμεσα και στο τελος.
Εμεινε μια ωρα γεματη ενω εκλεισε και το κινητο μολις μπηκε μεσα. Σε καμια περιπτωση δεν μου εδειξε να βιαζετε η διαθεση ξεπετας.
Συμπερασματικα αυτο που εχω να πω ειναι πως η εν λογω τσεχα δεν το εχει για call girl. Eχει μια τελειως ερασιτεχνικη προσεγγιση που παρολαυτα ομως δεν με ξενερωσε καθολου . Δεν μπορω να εγγυηθω ομως οτι και η αλλοι θα την δουν οπως την ειδα εγω. Για 60 ευρω που ζηταει ομως για δυο εκτονωσεις θεωρω οτι αξιζει το ρισκο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
99
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού