Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στα μέσα Σαββατιάτικης τσάρκας, στο συγκεκριμένο ίδρυμα συνάντησα την Ζιζέλ. Μια από τις σταθερές αξίες στα studio εδώ και χρόνια με θητεία σε αρκετά ιδρύματα. Γυναίκα αριστοκρατική, ψηλή αδύνατη, χωρίς ίχνος περιττών κιλών, σε καμία περίπτωση όμως skinny. Ενισχυμένο στήθος, μακριά καλλίγραμμα πόδια, Μελαχρινή με ελαφρώς σπαστά μαλλιά, στο ύψος των ώμων περίπου. Πρόσωπο με αρκετές γωνίες, σαρκώδη χείλη, βλέμμα με αυτοπεποίθηση, ντυμένη με ένα μαύρο σετ εσωρούχων και μωβ μπότες μέχρι το γόνατο.. Δεν μπόρεσα να αντισταθώ και πέρασα στο δωμάτιο………

Για την υψηλού επιπέδου καθαριότητα στο Sensuality, έχουν ειπωθεί πολλά, απλά θα προσθέσω ότι το θεωρώ ένα από τα 3 καλυτέρα studio των Αθηνών σε αυτή την κατηγορία.Είμασταν πολύ τυχεροί και βρήκαμε να παρκάρουμε ακριβώς απεξω, συνηθως στην περιοχη η σταθμευση είναι πρόβλημα.

Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο η Ζιζέλ. Μετά από πολύ λίγες κουβέντες, ξεκίνησε με πολύ παθιασμένα προκαταρκτικά, φιλιά, ρουφήγματα, γλειψίματα σε όλο το σώμα. Άψογο στοματικό με καραμελωμα στα @@κια, βαθύ, με πολλές παραλλαγές, χτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στο πρόσωπο και την γλώσσα της.

Στην δική μου περιποίηση, η ανταπόκριση της σε πολύ ψηλά επίπεδα, με χάδια, δυνατούς αναστεναγμούς και βογγητά. Βαθιές ανάσες. Αποκορύφωμα στο στοματικό μου, με "δονήσεις" και σπασμούς του κορμιού της, πίεση του κεφαλιού μου με τα πόδια της, τρυφερά χάδια με τα χέρια της.

Νέος γύρος προκαταρκτικών και στοματικού από πλευράς της με το ίδιο πάθος και ένταση για κάποια λεπτά μέχρι να ξεκινήσουμε το sex. Cow girl για αρχή με εναλλαγές αργού και γρήγορου ρυθμού, με διάφορες γωνίες στο σώμα της έτσι ώστε άλλοτε να μπορώ να την φιλάω στον λαιμό και τα αυτιά, άλλοτε να τεντώνεται προς τα πίσω και να μαλάζω τα στήθη της, άλλοτε σε οκλαδόν κάθισμα για πλήρη διείσδυση. Αλλαγή με πρωτοβουλία της σε reverse cow girl, παίζοντας και πάλι με τις γωνίες του σώματος της σε διάφορε θέσεις. Παρότι ήταν η δεύτερη κατάθεση της βραδιάς δεν άντεξα όσο θα έπρεπε και το τέλος μας βρήκε εκεί.

Πολύ τρυφερή ξάπλωσε στην αγκαλιά μου, μιλήσαμε για κάποια λεπτά, ενώ στην διάρκεια της κουβέντας μας δεν σταμάτησαν τα χαδάκια και από τις δυο πλευρές. Με φίλησε, πήρε τα ρούχα της και αποχώρησε.

Μια γυναίκα που η εμπειρία ξεχειλίζει και είναι μεγάλη μαστόρισσα στο sex. Μου πρόσφερε μια εξαιρετική κατάθεση, με πολύ καλά προκαταρκτικά, δυνατό sex, άψογο στοματικό και συμμέτοχη σε ψηλά επίπεδα. «Δέσαμε» αρκετά, και έχει πολλές προοπτικές να εξελιχτεί σε στανταράκι μου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ζιζέλ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού