Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νεα αφιξει στο μαγαζι εν ονοματι ΜΙΣΕΛ απο την ισπανια...! Μελαχρινη πιπινιστικο προσωπακι κ γλυκο δεν μιλαει καθολου αγγλικα μονο ισπανικα κ γαλλικα..!Φορουσε ολοσωμο δαντελοτο μαυρο φορεματακι με γοβες...!Δινω το 20ευρω ερχεται στο δωματιο ερχεται ξαπλωνει διπλα μου με φιλαει στο στομα κ μου παιζει τον διαμαντη σε GLF κατασταση..!Πηγε για ελευθερο στοματικο της ζητησα με καποτα..!Απο πιπα θελει δουλεια ποτε με χερι κ ποτε χωρις μετρια κατασταση αλλα το παλευει..!Το σωμα χαλαρο μικρο βιζακι πεσμενο κ στην κοιλια ουλη απο γεννα σιγουρα..αλλα καλο σε γενικες γραμμες..!Στα του σεξ αλλαξαμε 4 στασεις + πλαγιο βογγιτα αληθινα δεν λεει σε τπτ οχι δεν βιαζεται αλλα θελει δουλεια ακομα.....!Κατα την γνωμη μου τα αξιζει για οσους θελουν κατι ξεχωριστο κ φρεσκο..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
apoc
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
393
Πόντοι:
3.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2013
Από ποια Ισπανία......της Ρουμανίας ή της Αλβανίας?Σπασίκλας
17 Οκτωβρίου, 2013
Χωρίς να βάζω και το χέρι μου στη φωτιά νομίζω η συγκεριμένη πως έκανε ένα (πολύ) σύντομο πέρασμα προ καιρού στο Κολωνού 30Β (όροφος) αμέσως λίγο πριν την αποχώρηση ή αμέσως με την αποχώρηση της Ιωάννας! Και για να προλάβω κάποιον ανοήτο δε μιλάω για τη φολά Μισέλ από δίπλα με τις βυζάρες.
17 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε ελέυθερο στοματικό ούτε ανακοινώνεται ούτε κάνει , την πήρα σήμερα
18 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την είδα σήμερα ήθελα να γράψω...
18 Οκτωβρίου, 2013
Τελικώς μιας και την είδα εχθές να ξεκαθαρίσω πως δεν ήταν αυτή που ανέφερα παραπάνω!
21 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σου πω...Η τσατσα το ειπε εξω κ η κοπελα με ρωτησε μεσα...!Εισαι σιγουρος οτι λεμε την ιδια?
21 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mαλλον οντως ισπανιδα πεταγε κατι si κ κατι oui...για αλβανιδα δεν την κανω ρουμανα μπορει...δεν ζητησα κ ταυτοτητα οι ποιο εμπειρι ας πουν
21 Οκτωβρίου, 2013
Την Παρασκευή το βράδυ, κατά τις 23:30 στο Φ.84β, η μαυρομαλούσα τσα2 ανήγγειλε ακά.
Το Σάββατο το απόγευμα, στον ίδιο οίκο, δεν αναφέρθει.

Μάλλον ανακοινώνεται κατά το δοκούν, κυρίως σε προχωρημένες ώρες . . .
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8