Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για να δικαιολογησω τον τιτλο θελω να πω οτι απο τις κριτικες που ειχα διαβασει και τις αποψεις των φιλων που ειχα παρει,και τους ευχαριστω για αυτο ,ισως ειχα τοποθετησει(φαντασιωθει) και εγω τα πραγματα διαφορετικα στο μυαλο μου.
Και παμε πιο αναλυτικα .Ευκολη συνενοηση με 2-3 sms .Ανοιγει η πορτα και βλεπω ενα χομογελαστο σεξυ κοριτσι (35-40 ειναι) το κοριτσι το λεω γιατι αυτο βγαζει .Ντυμενη με ενα σεξυ σετ μαυρα εσωρουχα.Λιγες συστασεις και με ρωταει τι να κερασει, της ζητησα νερο,ειχε και το μπουκαλι το ουσκακι στο τραπεζακι ,για τους πιο βραδυνους.Αμεσως ξεκιναει τις αγκαλιες και τα φιλια οντως πολυ αισθησιακη στην ολη συμπεριφορα.Την ξαπλωνω στο κρεββατι και αχιζω να την φιλαω παντου.Μετα αρχιζω την περιποιηση στο νινακι τρυφερο και απαλο .Εδειχνε να το ευχαριστιεται πολυ με ελαφρους αναστεναγμους χωρις βογγητα και τυμπανοκρουσιεςΠαρολη την προσπαθεια δεν καταφερα να την τελειωσω βεβαια ειχε υγρανθει παρα πολυ.
Συνεχεια με αυτην να με γλυφει αργα αισθησιακα αλλα δεν την αφησα και πολυ γιατι ηθελα να χωθω.Περασμα προφυλακτικου και ανεβηκε απο πανω αργες κινησεις με ελαφρο αισθησιακες κραυγουλες αλλαγη μια δυο στασεων και τελειωμα.
Στην συνεχεια μοθ ειπε για μασαζ οντως πολυ καλη για κανα τεταρτο και γυριζω για δευτερο γυρο ξεκινημα παλι εγω αυτη την φορα γλυψιμο μπρος πισω δαχτυλα μπρος πισω και μετα στηνεται για κολαρακι λες και το ειχε πιασει πριν της το πω
Μπηκα σχετικα ανετα πισω στηθηκε και ωραια να βλεπομαστε στον καθρεφτη αλλα μετα απο κανα πενταλεπτο αχιζε μαλλοννα ζοριζεται εβλεπα και την εκφραση της απο τον καθρεφτη.Της προτεινα αλλαγη τρυπας και το δεχτηκε αμεσως .Μια δυο στασεις ακομα και τελειωμα στο στομα της
Γενικα για τα λεφτα της ειναι vmf με ολα μεσα
Τωρα θα μου πειτε καλα ρε φιλαρακι ωραια τα περιγραφεις γιατι ετσι ο τιτλοσ,και αναγκαστικα θα παω σε συγκριση για να το εξηγησω
Φερνω για παραδειγμα την αλεξανδρα gr με την οποια ειχα περασει πολλυ καλα και την θεωρω και αυτη αισθησιακη εγω ενοιωσα καλυτερη ανταποκριση απο μερους της εκπληκτικο γλυψιμο απο αυτην με καραμελωμα τρελλο και πιο διχυτικη γενικοτερα τωρα η melinda μου φανηκε πιο μαζεμενη
Τωρα αν με ρωτουσατε ποια θα ηθελες να ξανασυναντησεις πιο πολυ θα ελεγα την αλεξξανδρα
Αυτα σας ζαλησα και ειναι καθαρα πρωσοπικη εμπειρεια .ΔΕΝ θελω να εππηρεασω κανενα θετικα η αρνητικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2013
νομιζω οτι το βαζεις σε λαθος βαση. Δεν ειναι δυνατον να συγκρινεις ολα τα cg-ct που εχεις παρει μεταξυ τους.
θα πρεπει οταν βγαινεις απο το δωματιο να λες ή χαλαλι τα λετα ή τι μαλακς που ηρθα.
περασες καλα? Έρωτας
ΔΕΝ περασες καλα? Κεφάλι σε τοίχο!
17 Οκτωβρίου, 2013
δεν νομιζω οτι ειπα καπου οτι δεν περασα καλα καλα περασα εξαλου θεωρω οτι το δειχνει και ηβαθμολογια μου απλα αυτο που ηθελα να πω και ισως δεν ημουνα σαφης ειναι οτι η αλεξανδρα ειχε αυτο το ενα κλικ παραπανω για μενα και το τονιζω για εμενα απο την μελιντα και θεωρω οτι συγκρινα για εμενα δυο παρομειες περιπτωσεις σε καμια περιπτωση δεν κλαιω τα λεφτα μου .
17 Οκτωβρίου, 2013
Η Αλεξάνδρα στη πραγματικότητα είναι city tour απλώς μένει Ελλάδα. Απίστευτη, από τις κορυφαίες αν όχι η κορυφαία στη ντόπια αγορά. Τη πρώτη φορά έπαθα πλάκα, η πιο αισθησιακή με διαφορά από όσες είχα βρεθεί. Φαντάζομαι γι' αυτό κάνεις αναφορά, αν περάσεις με Αλεξάνδρα είναι μέτρο σύγκρισης μετά.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3