Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236282
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
τριτη βραδυ και τι καλυτερο απο μια τσαρκα με εναν παιδικο φιλο.ειδαμε αρκετες τανες,φαγαμε,γελασαμε και καταληξαμε στα σπιτια μας κομματια.στο 2ο περασμα των στουντιο συναντησαμε την μελινα η οποια μας κατακαβλωσε και με τις ευλογιες της τσατσας περασα στο δωματιο.οι φωτογραφιες της λενε την αληθεια,ειναι ξανθια με απιστευτη κορμαρα,βυζι τουμπανο και ενα προσωπακι ποιημα.μετα απο δεκαλεπτη αναμονη ηρθε στο δωματιο και με το πουμπηκε την πηρα αγκαλια και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα.συνεχισαμε με γλειψαρχιδισμα και ισπανικο στις τεραστιες βυζαρες της.ξαπλωσαμε στοκρεβατι μου περασε την καποτα και εχωσε το καβλι μου στο στομα της.εδω ν αναφερω οτι γυρισε το κορμι για να την γλειψωαλλα δεν ανταποκριθηκα,απλα εβαλα 2 δαχτυλα στο μουνι της.ανεβηκε πανω μου και αρχισε να χτυπιεται δυνατα και γρηγορα,με μια κινηση την γυρισα και ρχισα να την σφυροκοπω με ολη μου την δυναμη,ενιωθα το τελος να πλησιαζει και αποφασισα να την σηκωσω ορθια και να την παρω κοιτωντας ην κωλαρα της.το τελος με βρηκε να χυνω λιτρα σπερματος στα βυζια της και να μουγκριζω σαν λυκος.
υγ.χωρος καθαρος,διαρκεια αγωνα15 συν λεπτα και κοστος 50ευρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
bk1981
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
5
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2013
δικε μου γλωσσοφιλα η μελινα και δαχτυλα και τελειωμα στα βυζια της λιγο τραβιγμενο μου φενεται
13 Οκτωβρίου, 2013
φιλε δεν ξερω αν σου φαινεται τραβηγμενο η οχι,αυτα εγιναν στο δωματιο αυτα γραφω.το μοναδικο λαθος ειναι οτι μπερδευτικα και εβαλα την κριτικη στο 4α,το σωστο ειναι οτι την γαμησα στο 4β
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2