Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239083
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο ΚΙΝΚΥ για πρώτη φορά εξαιτίας ενός φίλου που παντρεύεται σε λίγες μέρες και έτσι με μια παρέα 6 ατόμων είπαμε να το επισκεφτούμε, αφού βρίσκεται σε βολικό σημείο αλλά και γιατί μετά θέλαμε να επισκεφτούμε μετά και ένα άλλο μαγαζί που είχαμε ακούσει καλά λόγια και βρίσκετε μόλις λίγα μέτρα από αυτό. (X-BAR θα ακολουθήσει κριτική).
Η αλήθεια είναι ότι όταν ο κουμπάρος πήρε την απόφαση για το μαγαζί έσπευσα για ενημέρωση από το SITE και μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα απο τις κριτικές που διάβασα, και έτσι ενημέρωσα και τους υπόλοιπους ότι μάλλον έγινε λάθος στην επιλογή
Αν και η τελευταία κριτική '1/8/2013' μιλά για πεσμένα πράγματα, εγώ και η παρέα, μείναμε με το στόμα ανοιχτό μπαίνοντας στο μαγαζί.
Μιλάμε για πάνω από 20 κοπέλες με απίστευτα κορμιά και 25πόντα τακουνιά, κουκλάρες, παιχνιδιάρες, και με τρομερή διάθεση για να σε κάνουν να περάσεις καλά.
Δε θυμάμαι ονόματα από τις κοπέλες, ούτε μπορώ να πως για τις τιμές του ποτού. 6 άτομα πήραμε 2 μπουκάλια HEIG που τα στραγγίξαμε, και περάσαμε φανταστικά με τις κοπέλες οι οποίες δε μας ζάλισαν για κέρασμα, το οποίο είχε 10€ και έκαναν με αυτό τρελό παιχνίδι και για αρκετή ώρα. Γενικά καλές οι τιμές και για τα μπουκάλια, αλλά και για το νερό της κοπέλας.
Αυτό που μου άρεσε ήταν οτι όταν είπαμε στον υπεύθυνο οτι ήρθαμε για το γαμπρό, εκτός από τις ευχές του, έκανε νόημα σε μια κοπέλα(κορμάρα) και πριν καλα-καλά καθίσουμε, την έφερε στο τραπέζι και της είπε... «Αυτός είναι ο Γαμπρός και πρόκειται να παντρευτεί. Αν δεν τον κάνεις να το μετανιώσει, αύριο δε θα δουλέψεις». Ε δε σας λέω τι έγινε.. Λιώσαμε στο γέλιο και το πάρτι άρχισε. Τρελό παιχνίδι από όλες, χώρος και τρελές ατάκες, λες και τις ήξερες χρόνια. Δε μου έχει ξανατύχει τέτοια κατάσταση. Ερχόντουσαν τριβόντουσαν πάνω σου, σε προκαλούσαν να τις χουφτώσεις, κάνανε πλάκα με το γαμπρό και με τους υπόλοιπους και φεύγανε.

Το show στη σκηνή δε μπορώ να πω οτι το παρακολουθήσαμε και πολύ εκτός απο ενα λεσβιακό και 2 live sex, αν και όλες τις ώρες που είμασταν εκει δε σταμάτησαν ποτέ να χορεύουν κοπέλες, οι οποίες ομως δεν εβγαζαν το κάτω.


Αυτό που μου έκανε αρνητική εντύπωση, ήταν στις τιμές του χορού. 60€ νορμαλ και 100€ prive. Δε ξέρω τι ακριβώς κάνουν γιατί κανένας δε πήρε. Αλλά ούτε και οι ίδιες οι κοπέλες το ζήτησαν. Νομίζω οτι μια κοπέλα μας μιλησε για πεταμένα λεφτα, και έπεσε και μια πρόταση για hotel μετά τις 6:00 που θα τελείωνε τη βάρδια (100 € το κουστούμι για 1 ωρα) αλλά δε πήραμε. Είπαμε πήγαμε x-bar στις 5:00 το πρωί.. «Κόλαση»

Συνοψίζοντας γιατί κουράστηκα :
Θετικά :
- Ποιοτητα γυναικών
- Ποσότητα -//-
- ανεβασμένη διάθεση (επισκέψεις στο τραπέζι)
- live shows & χορός
- εξυπηρέτηση προσωπικού
- Ποιότητα ποτού

Αρνητικά
- Τιμή για χορό και prive. (Μπορεί να είναι και πολιτική του μαγαζιού)


Γενικά πέρασα φανταστικά και αν παντρευτεί και άλλος ένας από τους φίλους που είναι ανύπαντρος εκεί θα πάμε. Έρωτας

10 δε μπορώ να βάλω πουθενά γιατί δεν έχω Master στην ειδικότητα.
* Δεν έβαλα βαθμό στο prive γιατι κανένας δε πήρε

Συγνώμη αν κούρασα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού